Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18А)
Галина Крук про 1990-ті: час та письмо. Вечір на Радіо Культура

Нова розмова спільного проекту від «Видавництва Старого Лева» та «Радіо Культура» – «1990-ті: сучасні класики та їхній час». У п’ятницю гостею стане поетка, перекладачка та літературознавиця Галина Крук. Розмову про 1990-ті, час, письмо, поезію, прозу та людей вестиме Єлизавета Цареградська. Подія відбудеться у п’ятницю, 16 лютого, о 18:00. 

Місце зустрічі – Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Михайлівська, 18а), також розмову можна буде послухати у програмі «Вечір на Радіо Культура» у той же час.

«1990-ті: сучасні класики та їхній час» – цикл розмов про історичні зміни, які відбувалися в перше десятиріччя незалежності України, про тогочасні побут і культуру українців, про літературний процес і свої тодішні дебюти говоритимуть живі класики — письменники, які почали писати наприкінці 1980-х або у 1990-ті роки. 

Галина Крук — поетка, літературознавчиня, перекладачка. Членкиня Асоціації українських письменників (2001) та Українського ПЕН. Авторка поетичних збірок «Мандри у пошуках дому», «Сліди на піску», «Обличчя поза світлиною», «Спів/існування», «Доросла». 

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage