Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Прорізна, 10)
Читання-забавляння зі Славою Світовою за книгою «Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій»

Цієї суботи, 18 травня, о 12:00 у книгарні кав'ярні Старого Лева на Прорізній, 10 відбудуться читання-забавляння зі Славою Світовою за книгою «Зараз щось як розкажу».

«Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій» — збірка зворушливих і смішних казок на сучасний лад від Слави Світової з яскравими ілюстраціями Олександра Шатохіна. Тут дівчатка хочуть бути пожежницями, а не принцесами, справжні лицарі не бояться бути вразливими й проявляти емоції, привиди не завжди страшні та лихі, а й самі можуть усього боятися, як і феєчки не всі милі й тендітні, а часом дуже навіть грізні й геть не в гуморі. На сторінках цієї книжки казкові герої шукають себе та свою половинку, знаходять друзів і кохання, вчаться дослухатися до власних бажань та мріяти (навіть якщо з їхніх мрій сміється увесь хлів!), сміливо ламаючи всі казкові стереотипи про себе.

«Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій»: https://starylev.com.ua/knyga-zaraz-shhos-yak-rozkazu-vesela-knyzka-cudes-ta-istoriy

Слава Світова — письменниця, тренерка зі словесної майстерності та творчості, експертка з креативності та розкриття творчого потенціалу, мотиваційна промовиця, амбасадорка української мови. Співзасновниця видавництва «Creative Women Publishing» та простору «Creative Women Space». Учасниця письменницької резиденції Șontron (м. Ясси, Румунія). Пише книжки для дорослих та дітей, допомагає авторам-початківцям розкривати творчий потенціал, віднаходити свій унікальний авторський голос, розповідати історії й ставати видимими для світу.

Подія для діток від 5 до 10 років. Вхід вільний, реєстрація не потрібна.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage