Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Прорізна, 10)
Читання-забавляння із Сашою Кольцовою

Наступної суботи, 15 червня, о 13:00 у книгарні кав'ярні Старого Лева на Прорізній, 10 відбудуться читання-забавляння із Сашою Кольцовою. Разом співатимемо пісні, які Саша створила на основі книжечок «Малюк чує звук» та «Зубна поліція».

Про книгу «Малюк чує звук». Маленькі діти захоплено вивчають світ довкола. Скільки у помешканні цікавих предметів і речей, які треба покрутити в руках чи навіть спробувати на зуб. Але це ще не все — дім також сповнений різноманітних звуків. І їх теж потрібно дослідити. Саме це й робить герой книжечки Саші Кольцової «Малюк чує звук», переходячи від предмета до предмета. Адже свої особливі звуки видає і чайник, і пральна машинка, і порохотяг. Та все ж що за дивний звук, якого не видає жоден прилад?

Про книгу «Зубна поліція». Малюк уже вклався спати, але зненацька до нього навідується зубна поліція. Виявляється, в малого героя виріс новий зубчик, а він не поставив його на сигналізацію. Як правильно це зробити, і розповідає книжечка Саші Кольцової «Зубна поліція». Разом з героєм маленькі читачі навчаться доглядати за першими молочними зубчиками і дбати про їхнє здоров’я. А у віконечках картонки малюки знайдуть кумедних героїв, які там заховалися.

   

Саша Кольцова — українська співачка, публіцистка, журналістка, ведуча, композиторка, поетеса, продюсерка, ініціаторка екологічної програми зі скорочення споживання пластику. Солістка гуртів «Крихітка Цахес» (1999–2007) і «Крихітка» (з 2007).

Керівниця благодійного фонду «Фундація Дарини Жолдак», що займається популяризацією читання (з 2015 до 2017 року). Членкиня правління Національної Суспільної Телерадіокомпанії України, відповідальна за напрямок розважальне мовлення та спорт (з 2017 року до 2019 року).

Вхід вільний, реєстрація не потрібна.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage