Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (вул. Личаківська, 22)
Бук Клуб: обговорюємо «Напівлихий» Саллі Ґрін

У суботу, 13 липня, о 16:00 у Львові в Книгарні-кав'ярні Старого Лева на Личаківській, 22 відбудеться зустріч книжкового клубу, де обговорюватимуть книгу Саллі Ґрін «Напівлихий».

Модеруватимуть зустріч дві книжкові блогерки:

Милана Кулинич — авторка телеграм-каналу  «Меланчине життя і книжки»

Саша Павлова — авторка телеграм-каналу  «Запекла книгожерка»

За промокодом HALFBAD даруємо знижку 20% на книгу, яку будемо обговорювати, а діє — у всіх книгарнях-кав'ярнях Старого Лева та на сайті видавництва (лише для учасників спільноти Старого Лева).

Проте якщо ви не встигнете прочитати книгу, все одно приходьте, адже зможете послухати враження інших, подискутувати на гостросоціальні теми та поговорити про книги. 

Для комунікації створений загальний чат Бук Клубу, приєднатися можна за посиланням.

  

Про книгу: 

Натан – незвичайний підліток, він не вписується в жодну систему – ні в систему простих людей, ні в систему магів, до яких належить увесь його рід. Адже в ньому перемішалася кров матері, Білої відьми, і кров батька – найжорстокішого Чорного чаклуна. Він ЧБ, він Напівкодовий, той, на долю якого випадають жорстокі катування, ув’язнення в клітці, переслідування з боку Ради Білих чаклунів. Але він мусить звільнитися і втекти, щоб знайти свого батька і отримати три дари. Інакше він помре страшною смертю. Однак Ловці відстежують кожен його рух, і чи може він довіритися хоч комусь – брату, сестрі, чи принаймні дівчині, котру Натан кохає усім серцем… 

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage