Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (вул. Личаківська, 22)
Бук Клуб: обговорюємо «Ловець повітряних зміїв» Халеда Госсейні

У суботу, 15 червня, о 16:00 у Львові в книгарні-кав'ярні Старого Лева на Личаківській, 22 відбудеться зустріч книжкового клубу, де обговорюватимуть книгу Халеда Госсейні «Ловець повітряних зміїв».

Модеруватимуть зустріч дві книжкові блогерки:

Милана Кулинич — авторка телеграм-каналу «Меланчине життя і книжки»

Валентина Комар — авторка телеграм-каналу «in book we trust»

Проте якщо ви не встигнете прочитати книгу, все одно приходьте, адже зможете послухати враження інших, подискутувати на гостросоціальні теми та поговорити про книги. 

Для комунікації створений загальний чат Бук Клубу, приєднатися можна за посиланням.

   

Про книгу: 

«Ловець повітряних зміїв» — дебютний роман афгано-американського автора Халеда Госсейні, який побачив світ 2003-го і згодом два роки поспіль очолював список бестселерів The New York Times, а 2007-го за його мотивами було знято однойменний фільм.

Одного морозного дня взимку 1975-го афганський хлопчик Амір стає свідком жахливого вчинку. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, нічого не зробив, лишився стояти осторонь. Боягузтво, ба навіть відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам і знайде «спосіб знову стати хорошим».

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage