Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (вул. Личаківська, 22)
Бук Клуб: «Не відпускай мене» Кадзуо Ішіґуро: антиутопія чи дарк академія?

У суботу, 18 травня, о 16:00 у Львові в Книгарні-кав'ярні Старого Лева на Личаківській, 22 відбудеться зустріч книжкового клубу, де обговорюватимуть книгу Кадзуо Ішіґуро «Не відпускай мене» в контексті антиутопії та дарк академії.

«Не відпускай мене» — це роман з елементами наукової фантастики та антиутопії, розповідь про пошук відповідей, любов, дружбу, пам'ять, надію і безвихідь. Кеті, головна героїня книжки, намагається зрозуміти та прийняти своє дитинство і юність у привілейованій школі-інтернаті Гейлшем та поза нею, свою інакшість від людей та обране для самої Кеті та її найближчих друзів призначення бути донором. Це довга дорога зі спогадів, відчуттів, одкровень, які поволі вибудовують для героїв нову картину світу.

Модеруватимуть зустріч дві книжкові блогерки:

Милана Кулинич — авторка телеграм-каналу «Меланчине життя і книжки»

Євгенія Кужавська — письменниця та авторка телеграм-каналу «Як сказав Гарольд Блум»

Чекаємо на зустріч усіх! Навіть тих, хто не встиг дочитати книгу :) Будемо ділитися враженнями та дискутувати на гостросоціальні теми.

Для комунікації створений чат Бук Клубу, приєднатися можна за цим посиланням.

      

Кадзуо Ішіґуро — британський письменник японського походження, сценарист, лауреат Нобелівської та Букерівської премій. Його книжка «Не відпускай мене» — пронизлива історія, яка по праву входить у перелік найкращих англійських творів усіх часів. Це роман з елементами наукової фантастики та антиутопії, розповідь про пошук відповідей, любов, дружбу, пам'ять, надію і безвихідь. Кеті, головна героїня книжки, намагається зрозуміти та прийняти своє дитинство і юність у привілейованій школі-інтернаті Гейлшем та поза нею, свою інакшість від людей та обране для самої Кеті та її найближчих друзів призначення бути донором. Це довга дорога зі спогадів, відчуттів, одкровень, які поволі вибудовують для героїв нову картину світу.

«Не відпускай мене» у перекладі Софії Андрухович — перша книжка Кадзуо Ішіґуро, видана українською мовою. Оформили видання Назар Гайдучик та Оксана Йориш, роботи яких наче спот-кадри з намальованого кіно додали тонкій емоційній напрузі тексту ще й гри світлотіней та динамічних акцентів.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage