Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Онлайн. Фейсбук-сторінка Старого Лева
«501 факт, який треба знати з... історії України»: онлайн-презентація книги Анни та Андрія Шиманських

У вівторок, 13 лютого, о 18:00 запрошуємо на онлайн-розмову про книгу Анни та Андрія Шиманських «501 факт, який треба знати…з історії України», у якій автори розповідають про історію України у форматі коротких цікавих фактів, які об’єднані за хронологією. Читаючи їх, минуле стає ближчим, а сучасне — зрозумілішим.

Про роботу над книгою, а ще про знакові, цікаві, подекуди кумедні і таємничі факти з історії України автори поспілкуються з письменницею Галиною Вдовиченко.

Зутрічаємося на фейсбук-сторінці Старого Лева: https://www.facebook.com/starlev

  

Книга «501 факт, який треба знати з…історії України»:

   

Історія України від мамонтів до сьогодення у 501 факті? Чому б і ні! Цікаві, важливі, часом кумедні, іноді трагічні, а найчастіше — доленосні: не всім цим фактам знайшлося місце у шкільних підручниках, але саме завдяки їм історія стає живою і динамічною. Яке українське місто згадує Гомер у своїй «Одіссеї»? Особистим знаком якого князя було зображення сучасного тризуба? Коли вперше в писемних пам’ятках згадано слово «Україна»? А хто з гетьманів був шанувальником кави? Відповіді на ці та інші питання знайдете на сторінках ілюстрованого довідника.

  

Анна Шиманська — менеджерка культурних проєктів. Народилась 18 жовтня 1989 року. Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка (спеціальність «Історія»). Від 2015 року працює у сфері культури та зв'язків з громадськістю. Нині – івент-менеджерка «Видавництва Старого Лева». Серед захоплень: люди, книги та коти.

Андрій Шиманський — український історик та музейник. Народився на Тернопільщині, з 2004 р. проживає у Львові. 2009-2018 р. – науковий співробітник, керівник усноісторичних проектів Музею “Територія Терору”. З 2018 р. науковий співробітник Львівського музею історії релігії. З 2019 р .— заступник директора Регіонального науково-освітнього центру з вивчення Голодомору та Голокосту при Національному університеті “Львівська політехніка”.

Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage