0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Як 36 і 6 котів в Одесі побували
«Коли буде третій сезон Котів?» розповіла Галина Вдовиченко в Одесі. Авторка оповідань про пригоди 36 і 6 котів, Галина Вдовиченко, 1-2 лютого відвідала Одесу та Чорноморськ, де поспілкувалась з юними та дорослими шанувальниками котячої саги.
 


«Після таких поїздок розумієш, який потужний потенціал мають діти, що тільки-но входять у смак самостійного читання, відкривають свій книжково-читацький світ. Діти, більшість котрих змалечку впевненіше тримають у руках гаджети, аніж паперову книжку, люблять читати й перечитують улюблені книжки по кілька разів. Вони презентують їх у дитячих телепрограмах, ведуть книжкові відеоблоги, створюють анімацію, приносять улюблені книжки до школи і знайомлять з ними дорослих. Дівчинка Василіса (на вигляд їй років одинадцять-дванадцять) показала мені на своєму смартфоні рухливу картинку – це був герой книжки «36 і 6 котів» - Коментатор Чорний кіт. Це зробила вона. Такий наш час
я у дитини вперше побачила «ожилих» героїв своєї книжки.
 
 
А якими поясненнями сипонули діти у відповідь на запитання «Для чого потрібно читати?»! Це мене запитав один хлопчик на зустрічі в одеській книгарні «Видавництва Старого Лева», я відповіла, а тоді запитала дітей – їхні версії цікавіше почути. І що ж? Їх годі було зупинити, ніхто не відбувся мовчанням.
 
Я привезла додому нове словосполучення, підхопила його від дітей Чорноморська. Вони ввели у наше з ними спілкування вислів «третій сезон Котів». Розсмішили мене: «Коли буде третій сезон Котів?» Дуже чекають на третю книжку, що має вийти у травні. Наш час вносить у дитяче сприйняття певні корективи, але книжка залишається книжкою, вона своїх позицій не здає».
 
 
Вам може бути цікаво
Чаротворці
Декаданс Гемінґвея, або Переможець не має шансів виграти
Маленька книжка про маленького хлопчика і його тата
Однакові чи різні? Геноміка
Вальдес Марія Елена
Берґна Моніка
stary_lev Стежити
1635 дописів 37505 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
я хочу посмотреть:)))
05-02-2019 17:54 |