0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Відомі книги, які не хотіли друкувати
Кожна книга проходить довгий шлях від автора до читача. Іноді твір роками може лежати у шухляді письменника чи шукати свого видавця, і навіть найвідоміші сьогодні автори отримували відмови від видавництв.
 
Відомі сьогодні історії Джоан Роулінг про Гаррі Поттера могли і не з’явитися у вигляді книги. Так, перш ніж видати першу книгу серії «Гаррі Поттер і філософський камінь», авторці відмовили 12 видавців. Сьогодні ж весь цикл книг вийшов накладом 450 млн. примірників, перекладений 69 мовами світу і екранізований.
 
 
Книгу Кетрін Стокетт «Прислуга», присвячену темі расової нерівності, видано накладом 10 млн. примірників і перекладено 40 мовами світу. У 2011 році книга була екранізована, картина нагороджена «Оскаром». А до того Кетрін Стокетт отримала відмови від 60 видавництв!
 
 
Клайв Сайплз Льюїс оббив пороги 37 видавництв, перш ніж хоч одне погодилося видати його «Хроніки Нарнії». Сьогодні їх загальний тираж нараховує більше 100 млн. примірників книг 47 мовами. Окрім того, історії Льюїса лягли в основу трьох фільмів.
 
 
Книга Стівена Кінга «Керрі» була екранізована 4 рази. За рік після виходу видання продано більше мільйона екземплярів. Сьогодні загальний тираж – 350 млн. Але для того, щоб роман вийшов друком, Кінгу довелось вислухати 30 відмов від видавців.
 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня: «Заврик і його молодший брат»!
Усі брешуть
Книжки Старого Лева – серед переможців рейтингу «Книжка року-2019»
Найкраща обкладинка Старого Лева. Голосування!
Писання – це страшенно нудна робота, – Андрій Бачинський
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Печально, но сейчас тоже на Украине никто не издает Хроники Нарнии :( хотя этот фентезийный цикл регулярно входит в различные списки самых лучших книг по версиям самых разных источников. Хроники выходили на Украине несколько лет назад, и теперь найти их можно только на барахолках, и то, никак не получается собрать всю серию :(
21-04-2016 9:58 |
Avatar
Леся Кухарчук
дуже хотілося б , щоб Прислугу видали у нас
20-05-2017 18:44 |
Avatar
Старий Лев
Дякуємо за коментар!
22-05-2017 17:39 |