0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Топ-10 романів про невірних дружин
Тема подружньої зради нерідко є ключовою у багатьох творах літератури. Історії невірних дружин бачимо у класичних книгах, починаючи від Констанції Чаттерлей у творі Девіда Лоуренса до Анни Кареніної Льва Толстого.  Пропонуємо добірку десяти найвідоміших романів, у яких чоловіки «ловлять на гарячому» своїх невірних дружин.
 
  
У творі «Анна Кареніна» (1878) Лев Толстой створює чудових персонажів і майстерно перетворює прості сюжети у високе мистецтво.  Доля Анни Кареніної заплутана і складна, а образ персонажа часто пов`язують зі зрадою та обманом. На відміну від багатьох, Толстой не засуджує свою героїню, а навпаки, співчуває їй.
 
У своєму романі «Дом Касмурро» Мачадо де Ассіс показує, як людські помилки руйнують шлюби і залишають гіркий слід на довгі роки. Крім того, автор демонструє бразильський погляд на ревнощі та зраду.
 
 
Хоча роман Стендаля «Червоне та чорне» (1830) дуже глибокий і розкриває не одну важливу тему, все ж маємо і тут любовну лінію. Вже з перших сторінок книги дізнаємось про родину Реналів та гувернера Сореля Жульєна, який намагається звабити хазяйку дому. Врешті пані Реналь, яка ніколи раніше не кохала по-справжньому, не змогла встояти перед чарами молодого чоловіка.
 
 
«Коханець леді Чаттерлей» (1928) Девіда Лоуренса – ще один роман із переліку, який дещо відрізняється від інших. Чоловік головної героїні Констанції Чаттерлей частково паралізований і не може повноцінно виконувати свій «шлюбний обов`язок», тож дозволяє дружині знайти коханця.  Роман Лоуренса був засуджений сучасниками і заборонений упродовж понад 30 років.
 
Анатоль Франс у 1921 році здобув неймовірну славу та став лауреатом Нобелівської премії з літератури. Попри це багато дотепних, елегантних романів автора залишаються непрочитаними сьогодні. У своєму творі «Сплетена жінка» (1910) письменник показує черствого професора, що страждає на депресію. Він застає свою дружину під час зради з його студентом. Ця образа не залишається без помсти.
 
 
Головна героїня роману Гюстава Флобера «Мадам Боварі» (1856) Емма – типовий образ нещасної жінки, яка, як і більшість героїнь того часу, прагне цікавішого життя та емоцій. Ця книга – найвідоміший твір Флобера і сьогодні вона є зразком класичної літератури ХІХ століття. Хоча тоді була засуджена за непристойність.
 
Джон Філіппс Марквенд та його роман «Г.М. Пулем, Ексквайр» (1942) – ще один приклад твору, який розповідає про невірних дружин. Це соціально-побутовий роман, у якому показано нудне та нерадісне життя містера Пулема. Окрема роль відведена його стосунками з дружиною – жінкою з вищого класу, яка все ж не здатна задовольнитися лише чоловіком.
 
 
Ще один роман, у якому йдеться про подружню зраду – книга Теодора Фонтане «Еффі Бріст» (1894). Події розиваються у Прусії ХІХ століття. Як і інші жінки, Еффі Бріст шукає розради, сенсу життя та людину, яка би повернула їй бажання дихати. Однак, на жаль, цією людиною не є її чоловік. Гордість чоловіка стоптана, що може призвести до жахливих наслідків.
 
Форд Медокс Форд теж вводить тему зради у свій роман «Хороший солдат»  (1915). Ця книга ввійшла у топ романів англійською мовою та є найвідомішою роботою письменника. У центрі сюжету дві пари, життя яких пронизане інтригами, загадками, обманами та зрадами.
 
 
Вам може бути цікаво
Ти тут, Боже? Це я, Маргарет
Блум Джуді
Ківі Ківі
10 (з хвостиком) фактів про Галину Вдовиченко
Розпродаж до -70%
Ерік (колекція)
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати