0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Така яскрава Земля
Книга, яка закохує в себе своїм сучасним форматом та дизайнерським рішенням. Книга, яка дозволяє провести час корисно та інтелектуально. Книга, яка викликає щиру посмішку своїми дотепними малюнками. Це все – «Карти» Олександри та Даніеля Мізелінських!
 
Тримаючи це видання в руках, мимоволі уявляєш, що знаходишся у старовинній бібліотеці або у вежі великого замку та роздивляєшся карти, на які наносили свої позначки моряки давно минулих років – перші дослідники цього світу.
 
Приємна на дотик книга вражає своїм наповненням. Країни, міста, люди та їх здобутки… Такі приємні, подекуди кумедно-лялькові ілюстрації не залишать байдужими до книги жодну людину. І, звичайно, безмежна подяка авторам «Карт» за мапу України!
 
«Карти» стануть неймовірним подарунком для людини будь якого віку та читацьких вподобань, адже вони неповторні, єдині, і ще й у перекладі українською мовою. Мабуть, Старий Лев постарався на славу, щоб до українського читача прийшла в руки така книга!
 
Перетворіть для своїх дітей уроки географії на яскраві та незабутні подорожі сторінками «Карт»! Це видання гарантує нові знання, якими можна похвалитись у школі.
 
 
Вам може бути цікаво
Від Вінні-Пуха до Гаррі Поттера: Найвідоміші персонажі дитячих книжок
Отримуйте 20% кешбеку від Monobank за книжки «Видавництва Старого Лева»
Карантин триває: чим себе зайняти, щоб не нудьгувати
#залишайсявдома і читай: -20% на книжки для всієї родини
Тест: Як добре ви знаєте географію?
Махно, той самий та інший
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати