0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Так багато книжок для роздивляння
Візуальне наповнення дитячої книжки є надзвичайно важливим елементом на рівні з текстом та ідеєю. Невдало підібрані кольори можуть вмить відштовхнути дитину від барвистих сторінок, викликати злість чи занепокоєння. Водночас якісні кольорові книжки-картинки стануть найкращим інструментом для раннього розвитку малечі, а якщо там ще й багато-багато деталей – то незамінною річчю для розвитку пам’яті, уваги, уяви, концентрації, розширення лексичного запасу й уявлень про світ. Сьогодні розкажемо про кілька таких, які можна розглядати майже нескінченно.
 
 
 
Ця велика книжка-білінгва (українською та англійською) знайомить читача з основними тематичними групами слів: їжа, спорт та відпочинок, ігри, одяг, тварини, квіти, птахи, побутові предмети, транспорт і не тільки. Кожній лексичній групі відведений цілий кольоровий розворот з дуже стильними колажованими малюнками від авторки. Книжка стане в пригоді дошкільнятам та їхнім батькам, а її тривале розглядання з часом сформує в дитини естетичний смак й відчуття прекрасного, а також закладе основу для подальшого вивчення англійської мови, яка стане для малечі комфортною і знайомою. Серед інших переваг цього видання великий формат і цупкий папір, який оцінять тактильно і діти, і батьки.
 
 
«Що ховається у тілі?» Айни Бестард
 
Це особлива інтерактивна книжка, повз яку складно пройти й не взяти її до рук. Адже де ще ви бачили книжки з трьома чарівними скельцями, за допомогою яких можна побачити те, чого одразу й не помітиш. З зеленим, блакитним і червоним скельцями дитина відчує себе детективом, дослідником і рентгенологом одночасно, адже авторка запрошує читача зазирнути всередину тіла й роздивитися кістки, м’язи й клітини нашого тіла. З цієї книжки малеча дізнається, навіщо нам м’язи та кістки, яку функцію виконує шкіра і які у нас є відчуття, а ще знатиме, що наші почуття та емоції також живуть всередині тіла. Тут можна підглянути вглиб мозку, легень, судин та навіть до животика вагітної жінки й прослідити за розвитком плода. Ця книжка – про те, з чого побудоване тіло всіх людей. І водночас про те, що не буває двох однакових тіл. А отже, кожен з нас унікальний!
 
У серії «Що ховається у…» Айни Бестард вийшли також книжки «Що ховається у лісі?» і «Що ховається у морі?».
 
 
«Атлас Міст» Джорджії Черрі, Мартіна Гааке
 
Подорожувати, не виходячи з дому? Можливо! Просто розгорніть «Атлас Міст» (тільки не забудьте все ж повернутися з захопливої подорожі книжкою) — і вирушайте у мандрівку 30-ма найвідомішими містами світу і, можливо, вже незабаром потрапите туди насправді! Адже візуалізація мрій працює. Вже знаєте, в яке місто хотіли б потрапити найперше? Після роздивляння «Атласу Міст» усі ці міста стануть для малечі вже добре знайомими.
 
Авторка книжки та ілюстратор зібрали на кожному з розворотів найцікавіші культурні коди кожного міста: архітектурні пам’ятки, зелені зони, парки атракціонів, музеї, галереї, місцева їжа та національні свята. Кожне з міст (серед яких омріяні багатьма Лондон, Париж, Нью-Йорк, Токіо, Амстердам,Ріо-де-Жанейро… і спеціально намальований для українського видання Київ) супроводжує коротка цікава довідка, з якої можна дізнатися мову, кількість населення та прапор країни. А ще в кожному місті автори книжки заховали кілька деталей, які і пропонують знайти малечі.
 
 
«Карти» Олександри і Даніеля Мізелінських
 
Це одна з найкрутіших книжок, які вам доводилося коли-небудь бачити! «Карти» — це неймовірна мандрівка всім світом, усіма півкулями і континентами. Перед вами 67 карт з 58 країнами, 6 континентами і  5 океанами, зокрема й Україною. З цією книжкою-мандрівкою ви побачите найвідоміші пам’ятки кожної країни, зазирнете на всі узбережжя, до всіх заток, бухт, вашим очам відкриються найвіддаленіші пустелі, льодовики, гейзери, урвища і водоспади. Ви дізнається про національні страви, культуру, одяг, клімат, місцевий транспорт і спорт, познайомитеся з флорою і фауною кожної країни та видатними людьми. І, може, на одному з розворотів знайдете омріяну країну для життя. Я от у холодний березневий день з радістю поселилась би десь в Італії чи Португалії :)
 
Вам може бути цікаво
Відомі фіналісти Міжнародної Букерівської премії 2020
Обличчя зі шрамами: «Амадока» Софії Андрухович
Диваки, зануди, генії: найцікавіші факти з життя світових класиків. Частина 2
Від Вінні-Пуха до Гаррі Поттера: Найвідоміші персонажі дитячих книжок
Отримуйте 20% кешбеку від Monobank за книжки «Видавництва Старого Лева»
Карантин триває: чим себе зайняти, щоб не нудьгувати
stary_lev Стежити
дописів читачів