0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Святкова зима: 5 книг для найменших читачів
Коли хочеться більше снігу, морозу і візерунків на шибках – це означає, що всі чекають Різдва, Нового року та інших свят зимового циклу. Це також значить, що час купувати подарунки та шукати авдент-календарі на прийдешній рік. Одним із найкращих подарунків для малечі і дорослих в часі новорічно-різдвяних свят є книжки. Тож зібрала для вас п’ятірку історій від «Видавництва Старого Лева», що найбільше западуть в душу саме діткам.
 
«Сніговірші для малят» – це знахідка для кожної мами, яка хоче розучити зі своєю дитиною тематичні вірші до приходу новорічних свят. Завдяки українським авторам, тут для кожного знайдуться поезії до смаку, навіть для найменших є віршики з легким римуванням і невибагливим сюжетом. Цікаві малюнки від українських художників змусять діток довго розглядати книгу, а багаторазове повторення разом із мамою римованих рядків сприятиме розвитку пам’яті. Тому не переймайтесь: на новорічному святі у садку чи школі ваш малюк точно знатиме цікавий вірш і отримає похвалу за його декламування. І звісно, щонайголовніше, всі ці поезії наповнені атмосферою див і казки.
 
«Лист до Миколая» – чудовий подарунок для найманих діток до свята. Тут є й яскраві ілюстрації Марти Кошулінської, за якими можна легко складати свою розповідь та формувати перше уявлення про Святого Миколая;  і простий для запам'ятовування вірш від Юлі Смаль. Разом вони передають головну думку книги: подарунків може бути багато, але найважливіший– це зовсім не річ, а близька людина поряд. Після прочитання книги, звісно, стає очевидною важливість милосердя, жертовності та розуміючих близьких поряд. Книга також вирішує і додаткову функцію: як бонус вона зможе стати першим кроком до розмови з малечею про появу брата чи сестри.
 
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
Якщо ви шукаєте різдвяну розповідь, пронизану гумором та водночас важливою темою, тоді «Різдво для Сплета» Роба Скоттона – те, що вам треба. Головний герой кіт Сплет намагається бути чемним, проте йому це не завжди вдається. Та все ж головне зусилля, а не результат – у цьому кіт переконується, коли отримує бажаний подарунок на Різдво. Ця книга змушує нас знову вірити в дива та відчувати радість. Веселий, невимушений і по-справжньому щирий Сплет точно припаде до смаку вашому малюку.
 
«Одного разу на Різдво» Надійки Гербіш – казка про суцільне добро, яку хочеться перечитувати знову і знову.  Зараз так багато говорять про те, що треба бути добрим і милосердним, та коли доходить до справи – виникають труднощі. Головні герої книги – мама і тато Їжачки – показують на власному прикладі, як треба виявляти милосердя до тих, хто потребує допомоги. На кожній сторінці твору ніби і справді панує дух Різдва: він і в підготовці сім'ї Їжаків до свята, і в сімейних традиціях, і в зміні планів задля вищої мети. Ця дуже ніжна історія, що зароджує бажання бути добрим, щирим і відданим. А ще після її прочитання і розглядання (намалювала книжку Юлія Піліпчатіна) дуже хочеться помандрувати у зимовий ліс.
 
Ще одна історія з тонким гумором і передноворічним настроєм у цій добірці – «Різдво приходить у країну Мумі-тролів». Якщо ви хотіли дізнатися про те, як святкують Різдво ті, хто зазвичай міцно спить під покровом снігу, що за монстр полює на Мумі-тролів та чому насправді треба приносити в дім ялинку і прикрашати її, то книга обов'язкова до вашого прочитання. Традиції святкування Різдва в ній передані доступно навіть для малюків, а тонкий гумор зробить багаторазове читання книги ще приємнішим. Навіть, якщо ви вперше дізнаєтесь про життя Мумі-тролів і почнете своє з ними знайомство саме з цієї книги, тоді вони вас точно закохають у себе.
 
Якщо ви все ще не визначилися з тим, що ж обрати для читання, то пропоную вам прочитати все і забезпечити собі та своїй сім'ї веселі та змістовні зимові вечори.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Таємниця Життя та смерті
Хоменко Марія
Книга «Війна, що змінила Рондо» вийде у США
Повернення природного мислення: Мапа думок та її нескінченні можливості
Рудик Марія
Ройз Світлана
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати