0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Стильні енциклопедії для маленьких «аяксамиків»
Дворічні «чомучки» обов’язково перетворюються на трирічних прихильників руху «а як саме» (чи трирічні – в п’ятирічних, у кожного малюка свій власний темп розвитку однакових питань), і мами, що ще зовсім недавно скуповували віммельбухи й вірші, вирушають до книгарень з дуже розумним виглядом і серйозно питають продавців: «Які хороші енциклопедії ви маєте?».  Я теж там була – тож ділюся знахідками.
 
«Карти» Мізелінських (ВСЛ) ми подарували донечці ще на її п’ять місяців. Інтерес до них проклюнувся десь ближче до двох років і досі не зменшується – ні в малечі, ні в її батьків. Ні, там немає розлогих описів кожної країни, але у цій книжці вони й не потрібні. Малюнки-символи, малюнки-культурні коди розповідають більше і запам’ятовуються краще, ніж довідки на полях. Тому з нетерпінням чекаємо на доповнене видання.
 
 
«Під землею. Під водою» (ВСЛ) – продовження серії від тих самих авторів. Тут трохи більше тексту, але розглядальна потуга видання від того зовсім не страждає.
 
 
Ще одне продовження мандрівно-дослідницької теми – «Атлас пригод» (#книголав) – мапи регіонів і окремі розвороти з красивезними ілюстраціями елементу міста, культури чи географічних особливостей країн. Сторінки доповнюють короткі, абсолютно не перевантажені довідки. Книжка не лише красива, пізнавальна, а й смішна. Подивіться лише, у який спосіб там макаки спілкуються з туристами, що приїхали поніжитися у гарячих джерелах!
 
 
З часу першого збитого в усвідомленому віці колінця в нас удома почалося палке зацікавлення анатомією: «Льозкази мені пльо кльов!». Пошуки справді цікавої й доступної книжки з цього приводу виявилися дуже успішними: «Моє дивовижне тіло» (#книголав) стало доречною відповіддю на багато питань – і чудовим способом зайняти дитину, яка раз у раз хоче зазирати до маленьких паперових віконечок.
 
 
Зацікавлення тваринами й природою, що оточує, загалом незмінне навіть попри нові зацікавлення. Саме тому очікування виходу українського «Анімаліума» було таким до тремтячки гарячим: його розкішні ілюстрації й усеохопне наповнення – саме те, що потрібно малим дослідникам та їхнім батькам. Ну а цей папір, що не хочеться випускати з пальців!
 
 
Чудово доповнить природознавчі заняття для найменших «Моя перша книжка про природу» (#книголав) – яскрава, цікава, з великою кількістю чудесних наліпок. Сторінка, де зображений пляж, містить завдання, яке спонукає дитину до розмови про екологію, запитуючи, якому предмету – серед усього розмаїття цікавезних штучок, які малюки так люблять збирати в свої відерця – точно не місце на пляжі.
 
 
Задля розвитку екологічної теми стане доречною «Червона книжечка» (Основи), у якій з великою ніжністю зображені рослини й тварини, що перебувають під загрозою й дуже потребують нашої допомоги. Авторка Анна Копилова пропонує дуже зрозуміле пояснення: хто це, де мешкає, і чому опинився під загрозою.
 
 
Ну і ще одна книжка, яку ми любимо розглядати з маленькою прихильницею руху «а як саме?» – українська енциклопедія стилю для дівчаток: «Стильна книжка для панянки» (ВСЛ). У свої неповних чотири моя донечка ще не дуже цікавиться історією моди (її з цікавістю читає її мама та старші подружки), зате уважно розглядає деталі одягу зображених дівчат і просить читати вголос окремі уривки: чим не тренажер для хорошого смаку маленької панянки?
 
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів