0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Оксана Лущевська про «Інший дім»
«Інший дім» - це повість про страх і сміливість, про поразки і перемоги, про турботи і радість, про складнощі вибору і легкість прощення. Усі ці переживання випадають на долю Полі і Артема, що стоять на порозі важливих життєвих змін. Книжка розрахована на читачів 9-12, 12-14 років, та я певна, що старша аудиторія теж знайде щось для себе в «Іншому домі». Розумію: будуть і читачі, яким книжка не сподобається.
 
Повість «Інший дім» писала з досвіду. Власне, з кількох досвідів. Один із них – академічний. Навчаючись в докторантурі Університету Джорджії, я досліджую висвітлення імміграції в дитячій літературі. Це не просто цікаво, але й важливо для мене. Зрештою, після надзвичайно насиченого знайомства з теорією і художньою практикою з теми, я зрозуміла, що й сама хочу і можу висловитися. Тим паче, що другий досвід – це моє власне проживання за кордоном. Я живу в США приблизно десять років. В «Іншому домі» описано Пітсбург, місто в штаті Пенсильванія, в якому я жила сім років. Також у книжці є Троєщина, куди я приїжджаю з року в рік, коли прилітаю в Україну. Її я досі вивчаю. Є в книжці і третій – особливий – досвід. Так чи інакше він відомий нам усім з дитинства. Це досвід дітей, що самостійно обирають свій життєвий шлях.
 
Книжка «Інший дім» – це співпраця багатьох близьких мені людей, а також тих, з ким я познайомилася в роботі над повістю і тепер дуже ціную це надбання. Я безмежно вдячна їм за присутність і підтримку. Я також дуже вдячна Видавництву Старого Лева за співпрацю. Мені подобаються роботи грузинського художника Давида Мартіашвілі, використані для оформлення книжки. Іронія долі – зараз я проживаю в штаті Джорджія, яке жартома можна було б перекласти як американську «Грузію». Грузія і Джорджія схожі кліматично, от тільки замість моря в Джорджії – океан. Хочу додати, що для обкладинки використано також фото В. Гуцева і Р. Скотта, і мене тішить, що вони відображають атмосферу Пітсбурга.
 
Читачів, які хотіли б поспілкуватися чи поділитися своїми міркуваннями про книжку «Інший дім», прошу писати мені на скриньку olushchevska@gmail.com
 
Я радо відповім! До онлайн- і справжніх зустрічей!
 
 
Вам може бути цікаво
Автограф від Євгенії Кузнєцової та знижка -15% на книгу «Спитайте Мієчку»
Нові кавові правила
Вротен Келсі
Карлсен Закері
Майклмен Джордан
Покохати себе, щоби вміти кохати іншого
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати