0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
«Одного разу на Різдво»
Письменниця Надійка Гербіш розкрила секрет «народження» своєї нової казки «Одного разу на Різдво», яка з’явилась на світ майже одночасно з її донечкою Данусею.  

***

То був перший день 2014 року. Ми не святкували, просто залишилися вдома. Після щоденної "вагітної" прогулянки я сіла за ноутбук, бо мені терміново треба було розказати казку Танцівниці, яка радісно чеберяла ручками-ніжками в мене під серцем. Казка написалася за день. А ввечері ми з Ігорем пішли на коротку прогулянку - розглядати різдвяні ілюмінації на сусідських будинках і парканах. За кілька днів я переглянула казку й вирішила відправити її Мар`яні Савці. А ще тижнів за два, перед самими пологами, примостившись на не надто зручному лікарняному ліжку, я відкрила пошту в телефоні й прочитала короткого листа від пані Мар`яни про те, що з казки буде книжка. І я танцювала - з великим животом, у піжамі й шльопанцях, у коридорі пологового.
Ця книжка присвячена, звісно ж, Данусі. І вона про радість.
 
Неймовірна Юля Пилипчатіна намалювала такі малюнки, такі малюнки, що хочеться показати вам уже всі й одразу, але я себе з усіх сил стримую. 
 
Книжка вже полетіла в друкарню. Сподіваюся, ще зовсім трішки, якихось два-три тижні, і я триматиму цю різдвяну казку в руках. І читатиму її донечці. Яка саме, до речі, танцює поруч.
Вам може бути цікаво
Турецькі пригоди з близнятами
Дивовтеча
Доннелі Педді
Белл Дженніфер
Шкільний гармидер, або П`ять історій, які доведуть: навчатися – не нудно!
«Не кажіть, що в нас нічого немає», коли є Музика, Любов та Історія
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати