0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Книжки, які покращать ваше життя
Ще рік тому бестселерами були книги-достигатори, мотиватори. А потім ми залишились вдома. Хтось з, а хтось і без роботи. Працювали в піжамі та проводили увесь час в оточенні родини або ж наодинці. Ходили в масках і боялися повідомлень про новини з лікарень. 2020 рік  показав нам, як важливо постійно самовдосконалюватися. І не тільки в робочих навичках, які, звісно ж, теж не мають меж, а й у власному здоров’ї – фізичному та емоційному.
 
Аріанна Гаффінґтон у своїй книжці «Досягай і процвітай» розвіює наші уявлення про цінності. Попередній рік довів нам, що самотність теж призводить до вигорання. А те, як ми махнули рукою на людські відносини призвело до їх краху під час карантину. Шалений темп «справ» зводить з розуму й аж ніяк не є танком життя.
 
Авторка закликає отямитися. Спираючись на сучасні дослідження у сфері психології, спорту й фізіології, Аріанна Гаффінґтон ділиться дієвими практиками, що допоможуть кожному з нас змінити застарілу формулу успіху, а за нею — і власне життя.
 
Якщо ви вже розібралися з непотребом у своїй голові, час переходити до простору навколо. І тут на допомогу приходить Ґретхен Рубін, яка у своїй книзі «Спокій у душі» розкладає по полицях потрібні речі та сортує по смітниках той непотріб, що давно лежав на горищі. Її короткі й змістовні поради допоможуть зрозуміти, що саме є непотребом для вас і який спосіб наведення порядку годиться саме вам. А після того, як простір буде звільнено додайте йому трохи краси й оригінальності! ...але не купуйте нове сміття.
 
Після того, як є порядок і в думках, і у квартирі, варто братися до роботи. Сидячи вдома важко взятися до роботи. Ілюзія зайнятості: помити посуд, приготувати сендвічі, випити чаю і подивитися серіал тощо. А як же встановлені дедлайни?». Знайомо? Тоді ви — справжнісінький прокрастинатор. Відомі психологи Джейн Б. Бурка та Ленора М. Юен у своїй книзі «Прокрастинація» пропонують чутливий, а іноді смішний погляд на проблему, яка зачіпає всіх: студентів та вчених, офіс-менеджерів та керівників, домогосподарок та продавців. Ця книга — ефективний засіб, який допоможе вам взятися до справи, оминаючи перешкоди прокрастинації.
 
Тож. У нас вже є спокій і порядок. Є робота і всі справи пороблені. А ще в нас є гроші. ...або нема. Книга Бодо Шефера підійде всім, хто боїться багатіти й тим, хто має ціль стати мільйонером за сім років. «Шлях до фінансової свободи» розкриває питання стереотипів про гроші та заможність. Про життя без боргів і як заощаджувати, не обмежуючи себе в смаколиках. Прочитавши книгу ви покроково навчитесь правильно поводитись із грошима. Стати мільйонером не страшно, варто лише освоїти фінансову грамотність. Яка хоч і не проста, але дуже цікава. 
 
Ось ми й змінили життя на краще, усього чотирма книгами.
 
Далі буде.
 
Щасти!
 
Вам може бути цікаво
Маленко Вікторія
«Ноктюрни», історія перша. Смеркання у Венеції
Лапи і хвости
Ребдело Ольга
Рейчел МакАдамс і Еббі Фортсон зіграють в екранізації «Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» Джуді Блум
Батьки і діти: розмова про книгу Лінн Ульман «Бентежні»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати