0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Книги, що наснилися авторам

Listverse

І чого тільки не насниться людям: і таблиці хімічних елементів, і спіралі ДНК, і майбутні музичні хіти, і навіть сюжети книг. Пропонуємо добірку літературних творів, які з’явилися завдяки снам.

 

Виявляється, «Франкенштейн» Мері Шеллі  наснився авторці у вигляді трупу її чоловіка, який почав оживати. Прокинувшись із жахом, Шеллі вирішила, що саме ця емоція, яку вона пережила уві сні, зможе зацікавити і читачів.

 

 

 

 

 

«Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон» Річарда Баха була написана завдяки двом снам, які наснилися автору з різницею у майже вісім років. Перші розділи книги були написані швидко, а от завершити книгу вдалось не одразу. Другий сон із чайкою доповнив цю філософську повість.  

 

 

 

  

 

Сцену із своєї книги – «Дивна історія доктора Джекіла і містера Гайда» – побачив уві сні і шотландський письменник Роберт Стівенсон. Спершу автор задумав написати твір про подвійне дно людської натури, проте не знав, як це зробити. Однієї ночі йому наснився сон: сцена, яка потім розділилась на дві. В одній із них чоловіка на ім’я Гайд переслідували за якийсь злочин, а в наступній сцені від раптом дістав чарівний порошок і в мить перетворився на іншу людину.

 

 

 

Для Стівена Кінга нічний жах став ідеєю для майбутнього бестселера. У літаку і йому наснилось, ніби його викрала якась жінка, вбила, згодувала частини тіла свиням, а його шкірою оправила книгу. Вийшовши з літака, Кінг майже одразу написав близько 50 сторінок роману «Мізері».

 

 

 

  

 

«Сутінки» - ще одна книга, яка народилась уві сні. Стефені Майєр побачила закохану пару, яка сиділа у лісі та обговорювала свої почуття і те, чому вони не можуть бути разом. Звичайна дівчина та хлопець-вампір, який попри щирі почуття стримував своє бажання випити її кров.

 

 

 

Вам може бути цікаво
Руні Саллі
З книгою веселіше: дотепні новинки від Старого Лева
Дві дитячі книги Старого Лева – у фіналі «Еспресо. Вибір читачів 2020»
Привид, який не міг заснути
Чорна Наталія
Рахують усі
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати