0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Дивні звички відомих письменників

Bid4Papers  

Кожен з відомих нам письменників був особливим. Когось днями не можна було відірвати від друкарської машинки, хтось писав тільки коли під боком була пляшка віскі, ще хтось черпав натхнення у принадах ночі або світанку. Кожен мав свої звички, і вони допомагали їм писати ті твори, які сьогодні вважають класикою світової літератури. Але у декого ці звички були ну дуже вже дивними...

Так, Йоганн-Фрідріх Шиллер  не міг писати, якщо під його столом не було коробки гнилих яблук. А ще він працював ночами, щоб уникнути перерв у творчому процесі.

Англійська поетеса Едіт Сітвелл мала звичку щоранку кілька хвилин лежати у відкритій труні, а вже тоді бралася до нового твору. Також Едіт клала записничок у кожному кутку свого маєтку (а це близько 300 записників), куди записувала усі ідеї, які у неї раптово з`являлися.  

Віктор Гюго писав голим. Але таку поведінку можна легко пояснити: він знімав і ховав свій одяг, щоб обмежити собі можливість виходу на вулицю. Так він міг зосередитись на роботі і закінчити твір у чітко визначені терміни.  

Вільям Фолкнер любив друкувати пальцями ніг, одягнувши взуття на руки. Також він говорив:  «Читайте, читайте, читайте. Читайте все: непотріб, класику, хороші й погані тексти, і слідкуйте, як автори їх творять. Так само, як тесляр, який працює в якості учня і вивчає майстра. Читайте!»

А от американська письменниця Карсон МакКалерс вірила в удачу. Вона  зробила собі «щасливий светр» з кролячими лапками і писала тільки у ньому. 

Вам може бути цікаво
Книжки Старого Лева – тепер і в аудіоформаті
«До музики» – роман про дві любові юного піаніста
Андрій Бачинський презентує книжку «З Ейнштейном у рюкзаку» у Львові
Даруємо знижку на книжку тижня: «Книжка про сміття»!
Катерина Калитко – переможниця конкурсу Фонду ім. Лесі і Петра Ковалевих
Інжир є метафорою єдності – кожна зернинка має знайти своє місце у ньому, – Мар`яна Савка
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати