0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
«Це народ, якого вже не одурити й не купити»
Один філософ-націолог якось слушно зауважив, що нація ніколи не буває у своїй викінченій формі. Вона або розбудовується, або – занепадає. Мабуть, саме зараз, як, можливо, ніколи раніше, наш народ переживає вибухове зростання. Саме тут, на революційних барикадах, у тривожні й холодні зимові ночі, у важкій боротьбі, він став немов на століття зрілішим і сильнішим. Це народ, якого вже не одурити й не купити. Можливо, мало хто міг собі уявити ще кілька тижнів тому, що в один певний важливий момент на вулиці вийде десятки тисяч людей, а згодом їх число зросте до мільйона – в нас у декого ж було стільки зневіри й розчарування! Але молодь, яка народилася вже у незалежній державі, з вільними й окриленими серцями, повела усіх, не чекаючи заклику політиків, і своїм виходом на майдани у різних регіонах країни, заявила про свій вибір високих європейських стандартів, порядної влади і кращого життя, сказала «ні» злочинному режиму Януковича, заявила про свої моральні цінності.
 
Боротьба буває різною у своїх проявах. Не лише як зовнішній масовий спротив. Це також боротьба кожної окремої людини проти вкоріненої викривленої системи цінностей, корупції й брутального свавілля, з якої й розпочинається все. Боротьба, яка триватиме, можливо, навіть тоді, коли в нас зміниться уряд і провідник країни. Бо ніщо не дається легко й відразу. Бо зміни починаються з кожного з нас, й залежать від того, наскільки швидко змінимося ми самі. Коли припинимо красти, брати й давати хабарі, не будемо порушувати закони, коли станемо чесними, порядними, принциповими й справедливими… Якщо кожен з нас намагатиметься щось змінити в суспільстві навколо себе, маючи за точку опори правду – зміниться й сам світ.
 
Те, що відбувається сьогодні на Майдані – своєрідний плебісцит народу, який бажає жити у вільній, успішній, чесній і процвітаючій країні, який саме таким бачить майбутнє для своїх нащадків. І це спільне бажання саме так розбудовувати свою країну, як ніколи, консолідує і скріплює нас усіх у цій спільній ідеї. І давно вже втратили значення ті речі, якими досі постійно спекулювали політики, сприяючи відчуженню чи розпалюючи ворожнечу: регіон проживання – схід чи захід, мова і навіть політичні вподобання... Кожна мисляча і мудра людина розуміє, що Україна гідна бути європейською державою з європейським рівнем життя. І саме цей шлях і статус їй необхідні. Бо ми, українці, вже є європейцями. Європейцями не тільки за географічним простором проживання, а й за своєю культурою і давньо-історичною традицією. Ми є європейцями за своїм духом! І те, що нас сьогодні мільйони на Майдані – ще раз доводить це – ми є європейською самодостатньою достойною нацією! Сильною нацією! А це означає перемогу!
 
Оксана Сайко
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку -30% на 9 книжок
Острови поміж течій
Толмачов Микола
«Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» — уривок з нової книжки Наталі Гуменюк
Леся Українка: душа у листах
Розарій
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Dobrii den Oksana, Ja slishal vi napisali 2 knigi ob emigrantah. Ja hotel esli est jealnie napisat 3. U menia est ooohen bolshaja tema, interesnaja, polnaja jizni i emotsii. Moi email dsimon.n@gmail.com S Uvajeniem, David
25-12-2016 1:29 |