0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Бібліотеки майбутнього
Deutsche Welle
 
У данському місті Орхус для читачів відкрита унікальна бібліотека, яка працює не лише як книгозбірня, а є сучасним центром для проведення дозвілля. DOKK 1 – один зі зразків бібліотек майбутнього, які сьогодні починають відкривати у багатьох країнах Європи.
 
Тут можна взяти на абонемент книгу із великої колекції бібліотеки, СD та DVD-диски. Також можна попрацювати за комп`ютером,  послухати музику або аудіокнигу у спеціальному «слуховому кріслі», подивитися фільми, зіграти в шахи чи проводити різні презентаційні заходи.
DOKK 1 відкрита для гостей цілодобово і відіграє роль громадського центру: тут можна продовжити термін дії паспорта, поновити водійські права, заповнити декларацію про доходи та багато іншого. Також в бібліотеці є відкритий доступ до 3D-принтера. 
Подібною є Кельнська міська бібліотека, яка сьогодні особливо долучилася до допомоги біженцям. Тут усі, хто потребує, можуть взяти різноманітні навчальні видання для вивчення німецької, а також спеціально створені ілюстративні довідники, щоб швидше освоїти мову та адаптуватися в новій країні.
 
У той же час в стінах бібліотеки проходять пізні презентаційні заходи. Місцеві школярі, приміром, прибігають сюди, щоб представити свої проекти за межами шкільного закладу. 
 
 
Вам може бути цікаво
Гармонія тексту та ілюстрацій: Топ-12 книжок для дітей з авторським художнім оформленням
«Танець недоумка»: планетарна фантастика, що плавить мозок
Ірина Славінська розповість про «Мої запасні життя» в трьох містах України
Джон ле Карре отримає премію $100 тис за «вклад у демократію»
Топ 5 книг про чарівних істот на будь-який смак
Від да Вінчі до Лінкольна: що б його почитати?
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати