0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
5 простих книг про 5 складних геніїв
Нам часто хочеться наближатись до прекрасного, все глибше пізнавати об’єкти та суб’єкти мистецтва, розуміти до міліметра розписане полотно, збагнути рівень чиєїсь геніальності та усвідомити важливість чийогось мистецького, суспільного чи технічного, але твору. Якщо вам важко порозумітись із монографіями і дисертаціями науковців, нудно самостійно шукати визначення величезної кількості термінів, але дістати цікаву інформацію дуже не терпиться, то ця підбірка саме для вас. Мінімум часу — максимум зрозумілості, цікавості та естетики.
 
«Це Ван Гог» Джорджа Роддама
 
Ви дізнаєтесь про загадкове життя Вінсента ван Гога та про його відображення у картинах: краса природи, душевні страждання, багато сил, таємниче народження, символічне ім’я. Хлопчик з дитинства вирізнявся задумливим поглядом, серйозністю і постійно вбирав у себе навколишні події. Вам стане відомо про батька, дядька, брата та інших людей, які вагомо вплинули на вибір фарби при написанні картин, зможете побачити репродукції та нарешті осягнути весь зміст ліній пензля.
 
«Це Далі» Кетрін Інґрем
 
Книга про надзвичайно харизматичного, дивного, трохи самозакоханого і геніального Сальвадора Далі. Вона розповість про той самий батон, довжиною в дванадцять метрів, розкішне дитинство, бажання стати кухарем, Наполеоном і серйозне рішення — бути генієм, яким би захоплювався світ. «Щоранку, прокинувшись, я відчуваю найвищу насолоду від того, що Сальвадор Далí — це я, і приголомшено питаю себе, яку ж дивовижу вчинить цей Сальвадор Далí сьогодні».
 
«Це Моне» Сари Паппворт
 
Моне — особа, яка з портретів випромінює впевненість і пронизує поглядом. Шістдесят років і понад дві тисячі геніальних картин — так відобразилась його нестримна жага до малювання. Шкільні роки закарбували комічні, саркастичні й дещо зневажливі портрети вчителів, юнацтво відзначилось бажанням бути визнаним, відомим та успішним, а останні роки життя кружляли лише навколо пензлика. Завдяки унікальному мисленню та опору канонічним судженням, Моне вдалося відкрити нове мистецтво, яке мало неабиякий вплив на світогляд його реципієнтів.
 
«Леонардо да Вінчі» Ізабель Томас
 
Естетичне малоформатне видання, яке пояснить, ким же був да Вінчі: художником, інженером, архітектором, скульптором, ученим чи винахідником. Страшний розмальований щит у дитинстві дав знати: Леонардо має стати художником. Та завдяки постійній праці, харизмі й бажанні здобувати нові знання, йому вдалось стати набагато більшим, аніж геніальним художником, адже добре орієнтувався у геології, оптичності, механізмах, музиці, архітектурі, мистецтві…
 
«Марі Кюрі» Ізабель Томас
 
Марі Кюрі — польська дівчинка, яка не мала ні права ні змоги здобувати освіту, таємно ходила на жіночі наукові зібрання та самостійно вивчала точні науки. Лише подарувавши можливість на освіту сестричці, змогла й сама переїхати та дати собі шанс, який став черговим життєвим випробуванням. Марі багато особистого віддала науці та не здавалась до останнього, адже мала мету — зробити світ кращим і допомагати тим, хто цього потребує.
Вам може бути цікаво
Книжка на сцені
Фільм «Міст тролів», знятий за оповіданням Террі Пратчетта, – у вільному доступі
Розгадати таємницю морського чудовиська і врятувати батьків: місія 80 lvl
Онлайн-презентація книжки Жанни Слоньовської «Острів»
Спитайте Мієчку! Уривок із книги Євгенії Кузнєцової
Сергій Осока: «У кожного свої місця сили, а в мене — час сили, і це минуле»
stary_lev Стежити
дописів читачів