0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Блоги

по:
В період з:
Автор
Не тільки дітям: 5 книжкових подарунків до Різдва та Нового року для дорослих
Українські видавництва готують напередодні новорічно-різдвяних свят дууууже багато книжок на святкову тематику. Однак переважно всі ці видання порадують дітлахів. А що ж робити дорослим? Пропонуємо вам п'ять новинок, які стануть хорошим подарунком дорослим книголюбам. 
 
 
 
Коли ж чекати найбільших див, як не на Різдво? Саме у цей період чи не найбільше всі чекають якоїсь магії. Ми зібрали 19 українських письменників та їхніх історій в одній книжковій збірці. Тут і автор детективу у стилі нуар «Білий попіл» Ілларіон Павлюк, і головна редакторка «Видавництва Старого Лева» й письменниця Мар’яна Савка, і автор знаменитої пригодниці «Франчески. Повелительки траєкторій» Дорж Бату, й письменниця й авторка «Чорної-чорної курки» Галина Вдовиченко, а ще Надійка Гербіш, Любомир Серняк, Костянтин Москалець, Сергій Гридін, Катерина Міхаліцина, Богдан Жолдак, Ірина Савка, Христя Венгринюк, Володимир Бєглов, Богдана Матіяш, Богдан Волошин, Мирослав Лаюк, Сергій Осока і Маркіян Прохасько.
 
У своїх історіях вони розповідають про те, яким різним буває Різдво і саме життя. А ще це оповіді про те, як навчитися радіти дрібницям.
 
 
 
Ну що, прокрастинатори? Ваш час настав! Новий рік – пора почати все спочатку й припинити відкладати всі справи на завтра або на якось-колись-потім. А найкращий помічник побороти себе – книжка двох американських психологинь Джейн Б. Бурки та Ленори М. Юен «Прокрастинація».
 
Ця проблема знайома насправді майже всім: студентам, вченим, керівниками, офіс-менеджерам, продавцям чи домогосподаркам. Однак не всі усвідомлюють або ж визнають себе прокрастинаторами. Проте Джейн Б. Бурка та Ленора М. Юен настільки проникливі у дослідженні прокрастинації, що від них ви точно не сховаєтесь. Авторки пропонують іноді смішний, але чутливий погляд на проблему. Врешті, вони допомагають та навчають ефективніше використовувати свій час на виконання будь-яких завдань.
 
Видання складається з двох частин. У першій авторки пропонують вам краще зрозуміти прокрастинацію та причини її виникнення, а в другому психологині діляться ефективними рекомендаціями того, як подолати прокрастинацію.
 
 
 
Давно мріяли навчитись розбиратися у винах? Тоді чудовим подарунком для вас буде книжка американської сомельє Мадлен Пакетт і веб-розробника Джастіна Геммека «Wine Folly. Усе, що треба знати про вино». Це практичний путівник по винах, у якому автори розповідають про все: і базові знання про вино, і поради, як його дегустувати, як і з чим краще смакувати та як зберігати, а ще розказують про різновиди вин і навіть виноробні регіони.
 
Особливість цієї книжки у тому, що у ній є схеми, таблиці та інфографіка, аби максимально просто розповісти про вино. Автори презентують 55 основних видів вин і радять спробувати всі (звісно, не за один раз:)).
 
Після прочитання цієї книжки ви вже будете знати, яке вино обирати, з чим його подавати, та навіть розуміти склад напою, проаналізувавши лише його колір.
 
 
 
Цей книжковий подарунок точно оцінять фанати творчості британського письменника Террі Пратчетта. «Жнець» – сьома книжка письменника, яка вийшла українською у «Видавництві Старого Лева». І це другий роман підциклу «Смерть» серії «Дискосвіт». Тут автор описує людські слабкості й міркує про людську мораль.
 
У цій історії сер Террі розказує про персонажів, які загальні для будь-якої книжки Пратчетта з підциклу «Смерть». В інших романах письменник зачіпає теми фольклору та міфології. Власне «Жнець» розповість про смерть, її уникнення та те, що лежить за її межами. Звісно, це все досліджується через чарівників. Як-от 130-літній чарівник Невидної Академії, душа якого повертається у своє тіло, бо Смерть за нею не прийшла. Жнець працюватиме косою деінде, де краще відчуватиме світ звичайних смертних. Та і взагалі у всій серії «Дискосвіт» жодної рівноваги: мертве оживає, а живе не вмирає.
 
 
 
Продовжуємо з Нового року починати все спочатку? Тоді додайте у власний «to do list» (ну або у «to do list« своїх друзів, зробивши їм чудовий подарунок) на наступний рік пункт «Почати заробляти перший мільйон».
 
Багатство не впаде на вас з неба. Навіть якщо це лотерея, все одно треба прикласти хоч якісь зусилля – бодай придбати квиток (нерідко, не один). З книжкою провідного європейського фінансового консультанта Бодо Шефера «Шлях до фінансової свободи» ви проаналізуєте власну фінансову ситуацію, дізнаєтесь, чому більшість людей не є заможними, як підвищити власні доходи, зрозумієте складні відсотки, принципи інвесторів і вкладників, навчитесь заощаджувати правильно, не обмежуючи насамперед себе у маленьких життєвих радощах.
 
Бодо Шефер ділиться секретами фінансового успіху, і наврядчи хтось ще буде аж настільки відвертим. Хтозна, може, ви зможете заробити свій перший мільйон ще раніше, ніж за сім років.
 
Вам може бути цікаво
Великий космічний апчих
Світова Слава
Дитячі суботи у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева!
Старий Лев – на Корнійчуковському фестивалі і «Зеленій хвилі» в Одесі!
Букси множимо на два!
Передпродаж книги «Scratch для дітей»!
stary_lev Стежити
дописів читачів