0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Юрчик шукає гніздо
Random
Юрчик Чернишенко, БараБука
 
Сьогодні мама з татом вирішили вкласти мене спати по-новому. Тобто – як завжди, спробували приспати книжкою, але зовсім не такою, як інші. По-перше, художниця, яка цю книжку й написала, намалювала дуже правильного зубра. По-друге, у книжці є туконі, і мені було дуже цікаво дізнатися, хто вони такі.
 
«Зубр задумався. Він ніколи не спав узимку і навіть не міг уявити, що інші звірі так роблять. Як же це чудово — спати в затишному гніздечку, а не блукати в снігових заметах! Зубр вирішив, що туконі повинні покласти спати і його».
 
Виявляється, туконі – це такі істоти, які допомагають лісовим звірятам залягти в зимову сплячку. Тим, які залягають. А зубрам – ні, бо зубри і взимку не сплять, а пасуться – це я знаю. А цей зубр захотів, щоб туконі і його поклали спати…
 
 
Спершу я почав вимагати, щоб мама з татом були туконями і клали мене спати, як їжака. Потім як кажана. І нарешті як бурундука. Було весело.
 
Потім я став зубром і пішов шукати собі гніздо. Спочатку спробував лягти на ліжку у батьків – але там було таааак просторо, потім подався до бабусі – але там було ввімкнено телевізор. Потім я згадав, як так само шукав собі місце для сну мій улюблений баранчик Рассел Роба Скоттона (теж Старий Лев його видавав) і попросив батьків прочитати мені про нього. Потім ще раз. І ще про Різдво.
 
 
Потім тато зачинився на кухні, а мама вимостила мені справжнє гніздечко просто на долівці, як у зубра. Я поглянув на гніздо – і воно мені підійшло.
 
Але я більше не хотів спати!
 
Так що дуже добра книжка, і коричнева. Дуже раджу всім батькам купити її для своїм дітям – не пошкодуєте. Підморгує
 
Вам може бути цікаво
Обрати професію та врятувати планету: онлайн-обговорення книги «Ловець пластику та інші професії майбутнього»
Що важливо знати про книгу «Таємниця Життя та смерті»: поради авторки, психологині Світлани Ройз
Пришестя «Бога свободи» в Тернополі: презентація книжки Юлії Мусаковської
Вірші з афинами і голосом дримби: Власта Власенко презентувала книжку поезій
«Видавництво Старого Лева» їде на «Mariupol Open Book»
Поразка — це ще не кінець. Цитати із книги «Сніги Кіліманджаро»
stary_lev Стежити
дописів читачів