0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Вчимо хімію... на кухні!
Random
Протягом чотирьох тижнів письменниця і в минулому — вчителька з хімії Юля Смаль проводила онлайн-досліди на кухні за мотивами своїх пізнавальних книжок «Цікава хімія. Життєпис речовин» і «Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся». Герої цих видань, а за сумісництвом — її діти Оленка і Лесик, допомагали робити експерименти в домашніх умовах.
Чільна ілюстрація - Наталі Олійник із книжки «Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся»
 
Проєкт «Експериментуємо зі Старим Левом» запустили, аби урізноманітнити дистанційне навчання з хімії і переконати, що знання пригодяться не лише на контрольній, а й у повсякденному житті. Юля Смаль доступно розповідає про взаємодію речовин, пояснює наукові факти, дає практичні лайфхаки, паралельно жартує і чаклує. На її кухонній лабораторії відбуваються, на перший погляд, алхімічні дива, але завдяки чітким поясненням, глядачі розуміють чому і як виникають певні хімічні реакції.
 
8 освітніх відео включають у себе понад два десятки дослідів. Письменниця показала, як писати «невидимі» листи, готувати «зубну пасту» для слона та «хімічити» з водою, вуглекислим газом, яйцями і кольорами. Перед кожним дослідом вона нагадує про правила техніки безпеки і заохочує до експериментів не лише вчителів і школярів, а й батьків.
 
Якщо ви любите пізнавати світ, експериментувати і спокійно ставитеся до гармидеру на кухні, то гайда проводити онлайн-досліди з Юлею Смаль.
 
Дослід «Таємні письмена»
 

Дослід «Хімія кольорів»
 

Досліди з вуглекислим газом
 

Дослід «Великодні забави»
 

Досліди із водою 
 
 
Досліди із водою №2
 

Дослід «Зубна паста для слона»
 

Дослід у темряві 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Онлайн-презентація книги «Кримський інжир. Демірджі»
Сила дружби: три щемкі підліткові історії від норвезьких авторів
Вільні малолюдці (колекція)
Дудник Владислава
Комплект книжок про Алісу Андерсен
Ілларіон Павлюк презентує «Я бачу, вас цікавить пітьма» у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати