0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Що робити з дітьми під час карантину, або квартирно-карантинні розваги
Random
Якщо притримуватися позиції, що все, що відбувається з нами, — на краще, то у вимушеному карантині нескладно знайти ряд переваг. Звісно, можна перейматися через фінансову нестабільність, плекати недовіру 
до української медицини і нервово скролити стрічку у фейсбуці. Але, особисто я планую із вдячністю прийняти ізоляцію і робити те, на що у звичайному ритмі не вистачає часу. Тим паче, якщо поруч є дітвора, якій найближчі тижні вже не треба у садочок чи школу.
 
Традиційна розвага для нашої спільноти — книжки. Скільки у вас нечитаного на поличці? Варіант, що кожен засяде зі своєю у кутку — не пройде. Будемо читати вголос і в ролях, а також обговорювати ситуації, ділитися враженнями. Наш із донькою вибір — перечитування «кротячої епопеї» — Мар’яни і Тараса Прохаськів. Добра смішна історія про пару кротів і їхніх тринадцять дітей, взаємопідтримку і дружбу, затишний побут у норі (звірята взимку такі ж немобільні як і ми під час пандемії) дуже актуальна. Якщо вам ліньки озвучувати ролі -надцяти персонажів, то запросіть (звісно, у скайп, а не в гості) родичів, однокласників, сусідів, які мають примірник видання, поділіться репліками і голосно смійтеся, щоб розлякати усі віруси.
 
Також кумедно читати гуртом про 36 і 6 котів Галини Вдовиченко — у репліках легко заплутатися, але текст сприяє реготанню. Та і пригод хвостатих вистачить на весь період карантину.
 
Коли востаннє пекли домашнє печиво? Для мене це одна з найкращих сімейних розваг. І байдуже, що вся кухня й учасники кулінарних експериментів будуть у борошні, смак не виправдає очікувань (якщо не маєте звички чітко дотримуватися рецептури), — спільне приготування їжі зближує родину, вчить командної роботи і провокує політ фантазії. Якщо у когось із вашої сім’ї вистачить натхнення для створення авторських формочок для печива з пластикових пляшок чи 
алюмінієвих банок, то можна приготувати ціле деко Мумі-тролів, або ж інших улюблених персонажів.
 
За перевіреними рецептами звертайтеся традиційно до гугла, але краще — до бабусь і дідусів чи книжки Дарії Цвєк «Солодке печиво», де зібрано кілька сотень смачних ідей.
 
Наступним пунктом у квартирно-карантинних розвагах будуть хімічні експерименти. Навіть якщо стосунки із хімічкою у вас не склалися в шкільні часи, а таблиця Менделєєва досі сниться у нічних кошмарах — вихід є. Знайомтеся всією сім’єю із пізнавальними книжками Юлі Смаль «Цікава хімія. Життєпис речовин», «Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся». Письменниця довгий час вчителювала і легко залюбить дітей і дорослих у свій предмет, навчить як у домашніх умовах 
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
 
за допомогою інгредієнтів, що завжди під рукою, стати справжнісіньким дослідником чи дослідницею. Чітко дотримуйтеся інструкцій, правил безпеки і нові відкриття у домашній лабораторії вам гарантовані.
 
А ще ж є настільні ігри, головоломки, ребуси — ряд різноманітних розваг, що розвивають логіку, пам’ять, увагу, а найголовніше — зближують. На сторінках «Таємничих загадок» буде цікаво для детективів і любителів таємниць різного віку. Щоб розгадати завдання, треба приглядатися до деталей і прислухатися до розказаних історій.
 
Проведіть цей час із користю і задоволенням, труднощі забудуться, а теплі спогади грітимуть завжди. Спілкування і спільні справи нагадують, що є найважливішим.
Вам може бути цікаво
«Фієста. І сонце сходить». Легендарному роману — 95 років!
Мотивація та натхнення на кожний день
Наталя Іліщук: «Турюн Ліан робить інтровертних дітей видимими»
Створити себе заново. Цитати із книги «MindFuck. Як позбутися бар’єрів у своїй голові»
Washington Post про книгу Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце»
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Києві
stary_lev Стежити
дописів читачів