0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
Найкращій організатор халеп
Random
Шум, гам, безлад та безліч халеп - все це може забезпечити одна невелика собачка. Стрілка – «друг людини», з якою не засумуєш, особливо якщо ти – дитина. «…Вона геніально ПОТРАПЛЯЄ В ХАЛЕПИ. Стрілка вже мала більше халеп, ніж сотні грабіжників банків. Вона фактично потрапляла в халепи з татом, мамою, мною, моєю приятелькою Тіною, мамою Тіни, поліцією, собачою гицелькою і майже половиною мешканців нашого міста». Тепер цей список збільшився.
 

Нові пригоди Стрілки та її цуценят не залишать байдужим нікого: «Вони були такі смішні й потішні. Безперестанку ковзалися, падали і намагалися вкусити один одного за вушко чи задок». Ця «собача родина» зустріне незабутнє Різдво у стилі розслідування, де викраденими будуть цуценята, а детективами Тревор, Тіна і, звісно, Стрілка.
 
Нерозлучність дітей з цуценятами та безмежна любов Стрілки до своїх малюків «знесе» всі перепони на шляху до цуценят. Адже Різдво – сімейне свято, і навіть цуценята є членами родини.
 
А ще Стрілка потрапить на Міжнародні ігри. Вона не лише отримає медаль на Тваринячих іграх, але стане переможцем серед людей. А Тревор і Тіна підготують її до перемоги: катання на скейтборді та метання піц. Ось такі «геніальні» ідеї виринуть в уяви дітей.
 
І врешті, чи то рятуючи цуценят, чи готуючись до Тваринячих ігор, чи просто гуляючи, Стрілка чудово «організує» халепу не лише для Тревора і Тіни, але й для їх батьків та всього містечка. Вона візьме участь у «розгромі» різдвяних прикрас, «прикрашанні» будинку сажею, у змаганнях з бігу серед людей. Саме через ракету на чотирьох лапах Тревор і Тіна опиняться в поліцейському відділку.
 
Тревор і Тіна – нерозлучні друзі чи, як їх називають позаочі, - закохані. Врешті, Тіна все настирливіше намагається донести до Тревора свої почуття, а він, як на зло, «відбивається» від дівчинки.
 
Стрілка – унікальна «ракета на чотирьох лапах», яка не дасть засумувати і розрадить у будь-яку мить. Навіть якщо її «методами втішання» будуть забруднення усього і всіх сажею та біганням за шортами «зі смаком піци».
 
Вам може бути цікаво
Завдання №1 — стати щасливими. Мотиваційні книжки і челенджі
«Видавництво Старого Лева» запускає гаражний розпродаж в онлайн-форматі!
Троє українців – у почесному списку Honour List 2020
Молочне порося для Фіделя Кастро та інші забаганки диктаторів: про нову книжку Вітольда Шабловського
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Фелікс Австрія» та «Галицькі смаколики»
Актор, поліцейський, інспектор, друг, психіатр – тобто вчитель
stary_lev Стежити
дописів читачів