0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Статті

по:
В період з:
«День народження ялинки» Оксани Були: коли в найпростіших речах – мільйон магії
Random
Зима – особлива і дуже казкова пора року, чарівність якої чи не найповніше відчувається в природі, серед закутаних у сніжні шати полів, лісів, гір. Саме з нею асоціюється й таке поняття, як очікування дива – родом з дитинства і підсвідомого, наповненого пахощами мандаринок, домашньої випічки, хвої, з шоколадно-горіхово-медовим присмаком, всеохоплюючого, трепетного й, без сумніву, неодмінного. Зима – це також особлива пора і для всіх туконі.
 
Магія пензля
 
«День народження ялинки» – це вже четверта книжка-картинка серії історій про добрих духів лісу – туконі. Авторкою тексту та ілюстрацій є відома українська художниця Оксана Була. «Коли спостерігаєш за природою – там все ідеально, все на своєму місці, і кожен сезон дуже особливий – як «книжка-картинка». Буває, побачиш саме таку гілочку біля саме такого листочка, і кольорове враження, яке вони справляють разом, хочеться бачити знову і знову. Де шукати кольори? Надворі. В лісі. На небі. Чи потрібно витримувати малюнок в певній кольоровій гамі? Точно відомо – кольори надто цікава річ, щоб їх ігнорувати», – ділиться художниця, привідкриваючи завісу таїнства творення палітри кольорів у своїй новій книжці. Зелені, коричневі, ніжні рожеві, сніжно-білі барви – все поєднується в особливій гармонії, забезпечуючи відчуття цілковитого «занурення» у зимову казку.
 
 
Магія слова
 
Більшість днів народження у лісі відзначають влітку. Це й не дивно, адже саме найтепліша пора року – найсприятливіша для зростання, зміцнення та підготовки до суворої зими. Також й усі ялинки народжуються влітку – про них піклується ялинковий туконі, зокрема готує їх до зустрічі з першою зимою. Однак є одна дуже особлива для всіх туконі ялинка, про яку він не в змозі подбати, бо народжується вона якраз взимку. Завжди в один і той же час, але щоразу в іншому місці, яке неодмінно потрібно знайти. Та кому це під силу? Лише одному-єдиному доброму духу. Той, чиїм обов'язком є пошук найособливішої ялинки, має й ще одну дуже важливу місію для деяких лісових звірів. Хто ж це?
 
 
Магія анімації
 
Чудовим анонсом-подарунком для всіх шанувальників туконі став вихід буктрейлера до «Дня народження ялинки», який створив Євген Гетманець, буквально вдихнувши рух в одношарові зображення. «Коли кажу «вдихнув рух» – це дуже важливо, бо не те саме що «змусив рухатись» чи «оживив». Для мене момент поєднання анімації і малюнка особливо сакральний, тому що в найпростіших речах може бути мільйон магії», – розповідає про буктрейлер Оксана Була. І справді: достатньо його хоча б раз переглянути, щоб відчути особливу магію пензля і слова книжок-картинок про туконі – магію світла, добра і турботи.
Вам може бути цікаво
Уривок із роману Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка»
Тест. Як добре ви знаєте «Маленькі історії Великих Людей»?
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати