"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Мясоєдов Денис
Як заробити гроші підліткам? Дуже просто – створити свій банк
Random
Власні гроші важливі для підлітків, бо їхні потреби ростуть, а кишенькових вже не вистачає на всі забаганки, та й можливості заробити поки що обмежені. У дебютному романі ірландської письменниці Емми Квіґлі розкривається бурхливий, непередбачуваний та яскравий світ тінейджерів.
 
Банк – це весела історія про учнів сільської загальноосвітньої школи, які об’єднали свої заощадження, щоб створити власну фінансову установу. Звісно, банк вийшов зовсім не такий, як ми звикли: із будівлею, касами, сейфом та охороною, він більше схожий на віртуальний – місце, де школярі можуть позичити гроші на свої потреби під відсоток.
 
Банк обкладинка
Тираж закінчився
Така геніальна ідея прийшла на думку хлопцеві Фінну Фіцпатріку, коли той був у стоматолога. Він поділився нею з друзями Люком та Кобі. Разом вони придумали зробити зі своїх заощаджень фонд, який і став капіталом банку. Перший клієнт з’явився дуже швидко. Спіді О’Ніл один із учнів школи, який завинив гроші їдальні, потребував терміново погасити заборгованість, щоб про неї не дізналися батьки. Враховуючи цей факт, друзі запропонували йому готівку під відсоток – і він пристав на пропозицію займу та підписав угоду. Після цього випадку інформація про банк квапливо розповсюджується.
 
Виявляється, що гроші потрібні абсолютно всім і не тільки на покриття поточних витрат. Наприклад, сестри-близнючки Саллівани розробили додаток для побачень «Склеєні» та терміново потребували грошей на розкрутку. Банкіри не тільки надали позику, а ще й вирішили інвестувати у цей бізнес, так починають отримувати кошти від продажу програмного забезпечення та примножують свій капітал. Юні підприємці впевнені, що все, з чим вони мають справу, перетворюється на золото. Отже, навіщо зупинятися? Вважаючи, що вони не можуть зробити нічого поганого, інвестують далі у різні проєкти. Наступним став місцевий режисер-початківець Педді Тарантіно, який знімає відео, що стає вірусним. Готівка накопичується, здається, це – перемога. Але великі гроші – це новий іспит у їхньому житті. Хлопці витрачають зароблене на нові ґаджети та модні речі. З часом, Кобі хоче забрати свою долю та вийти з гри, а Люк допомагає батькам, які переживають наслідки фінансової кризи.
 
Як і більшість людських справ, у підлітків все починається з досить добрих намірів. Вони створюють правила, самостійно займаються обліком та розвитком бізнесу, вирішують багато питань про доцільність банківських позик іншим тінейджерам. Але зухвалих банкірів спіткає та сама доля, що й всі підприємства, які стрімко зростають. Жага заробляти все більше і більше робить їхні кроки ризикованими та необачними, а місцева гангстерська родина цікавиться їхніми справами.
 
 
Бізнес починає руйнуватися, заощадження швидко тануть, хлопці відчайдушно намагаються врятувати свою останню схованку з готівкою. Та чи вирішать вони всі проблеми, які раптово з’явилися разом із грошима?
 
Книга «Банк» – вигадана історія, розказана чотирнадцятирічним Люком. Він ніби повертає нас у підлітковий вік з його можливостями, сміливістю, драйвом та мріями. Період, наповнений турботами та рухом назустріч до невідомого їм дорослого життя.
 
Підліткам книга буде цікава тому, що звертається до них сучасною мовою. Жартівливі та енергійні діалоги, непорозуміння з викладачами, стосунки між хлопцями та дівчатами, фінансові навички та бізнес-ідеї природно створюють динамічний і захопливий сюжет.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage