Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Віра Карпінська

Про мистецтво розмовляти важливо, але не просто, навіть з дорослими. А коли ми розмовляємо з дітьми про мистецтво, то маємо знайти доступну й зрозумілу для них мову. Все ще непросто. Але є вихід — зібрали для вас декілька книг, які в цьому допоможуть. Завдяки ним метафоричний, наповнений сенсів та символів світ мистецтва стане зрозумілішим та цікавішим для ваших дітей (і для вас).  

   

Як розмовляти з дітьми про мистецтво«Як розмовляти з дітьми про мистецтво» Франсуаза Барб-Ґалль

У книзі авторка у доступній та зрозумілій формі розповідає, як навчити дітей дивитися, розуміти мистецтво та взаємодіяти з ним. Цікаво, що на один твір мистецтва авторка підготувала пояснення для дітей різного віку: для 5-7 років, 8-10 та 11-13 — тому це також хороша можливість поговорити про той же твір з дитиною у різному віці. Ця книга — путівник світом мистецтва, який ви можете брати із собою у музеї та галереї й разом з дитиною знаходити відповіді на найпоширеніші запитання. Однак не варто обмежуватися тим, що це книга тільки для дітей, ні, дорослі також знайдуть у ній для себе багато цікавої та корисної інформації. 

    

Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття«Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття» Франсуаза Барб-Ґалль

Це продовження книги «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», але у ній акцент виключно на ХХ столітті. Погодьтесь, різноманіття напрямів, шкіл, методів, -ізмів, на які багате мистецтво ХХ століття, може заплутати й збентежити будь-кого. Саме тому авторка ознайомлює з періодом, який може видатися найскладнішим в історії мистецтва, пояснює простими словами й заохочує полюбити мистецтво ХХ століття, попри всі складнощі з розумінням. Знову ж таки, книга не є виключно для дітей, будь-хто може знайти для себе там відповіді на запитання про мистецтво ХХ століття. 

    

gallery-image


«Ти і Малевич» Оксана Садовенко (видавництво «Час майстрів»)

«Ти і Малевич» — це не просто книга, а книга-альбом, яка вимагає чи заохочує творчо з нею взаємодіяти. Завдяки різноманітним завданням, наліпкам, розмальовкам дитина може відчути себе справжнім учнем чи ученицею самого Казимира Малевича. Кожна сторінка книги не тільки розповідає простими словами про складну супрематичну концепцію художника, його ідеї та історію, а й за допомогою творчості допомагає практично зрозуміти філософію художника (й трохи побешкетувати, порушуючи правила мистецької композиції). 

    

gallery-image

«Вони змінили світ. Видатні митці та мисткині України» уклала Катерина Шаповалова (видавництво «Талант»)  

Ця книга розповість про потужний вплив українського мистецтва на світову історію. Протягом століть росія намагалась й намагається вкрасти, присвоїти, знищити українську культуру та її представників й представниць. Досі у деяких музеях світу видатні українці й українки промарковані як росіяни. Тому в час, коли росія фізично стирає культурні памʼятки та вбиває митців, ця книга також про повернення справедливості, про памʼять та про відчуття приналежності для своєї культури. 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage