"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Кізима Олеся
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Random
Хтось скаже, що всі вулиці – однакові... Але чому саме Пленляйн, що у баварському містечку Ротенбурґ-на-Таубері, є однією з найбільш фотографованих вулиць у Німеччині? Чим цікава засніжена Хотоґая, яка пролягає малесеньким селом Сіракава-ґо у Японії, або стрімка Ломбард-стріт у Сан-Франциско? Навіщо жителі багатьох міст, де влітку панує нестерпна спека, як-от іспанської Кордови чи грецького Міконоса, намагаються надати своїм будинкам білого, ба навіть якомога білішого кольору?
 
«Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу» – це вже друга дитяча книжка, що побачила світ українською мовою у «Видавництві Старого Лева» від письменниці та видавчині з Барселони, авторки понад 30 книг Мії Кассані, котра, як і «Порти», запрошує податись у найбюджетнішу навколосвітню мандрівку – за лічені секунди, не виходячи з дому і навіть без доступу до інтернету. Прогуляємось?
 
Віртуальний тур найкрасивішими вулицями світу
 
Архітектура, люди, визначні історичні події... Що найперше робить будь-яку вулицю особливою та неповторною? Мандруючи сторінками цієї розкішно ілюстрованої пізнавальної книжки-картинки, де кожен розворот присвячено окремій вулиці, площі чи бульвару, ви – майже фізично! – відвідаєте низку унікальних місць з чотирьох континентів, а головне – віднайдете саме свою відповідь на це запитання.
 
Однією з найважливіших вулиць Європи, що отримала свою назву на честь принца-регента, а згодом короля Ґеорґа IV, є Ріджент-стріт (Лондон, Велика Британія). Її забудовано на початку XIX століття, і, хоча на ній лишилося дуже мало первісних неокласичних споруд, це одна з найвідоміших торговельних вулиць світу.
 
Ла-Рамбла (Барселона, Іспанія) – цей бульвар відокремлює Готичний квартал від кварталу Ель-Раваль і водночас з’єднує центр міста з морем. Іспанці називають його у множині – Рамблас, – бо кожна ділянка тут має іншу назву: Рамбла Квітів, Рамбла Птахів і т. ін.
 
«Львів, або Леополіс, як іноді кажуть, засновано понад 800 років тому. Це місто від початку було важливим європейським торговельним центром. Ринок – центральна, історична і дуже гарна площа Львова, відомого своїм неймовірним архітектурним багатством і культурною спадщиною. На цій площі всі навколишні будівлі величні й разючі, неважко уявити собі, що по ній походжали найелегантніші містяни, а довкола було гамірно і жваво. Сьогодні це спокійна і затишна площа в центрі міста, де перехожі можуть забігти на запашну каву, щось придбати на згадку або просто гуляти і милуватися історичними пам’ятками старого Львова».
 
Гранд-канал (Венеція, Італія) – без сумніву, одна з найзнаменитіших вулиць на планеті. Це водний шлях зі своїми правилами руху, де моторні судна курсують по правій стороні каналу, а гондоли й веслові човни – по лівій.
 
 
Буґоні (Бамако, Малі) – головна артерія жаркої африканської столиці, що стоїть на березі річки Ніґер. Цю вулицю заполонили тисячі базарних яток, там ненастанна метушня і галас, й щонайважливіше – на ній можна знайти все, починаючи від традиційних масок і закінчуючи фруктами, інструментом, одягом.
 
Кожна велика мандрівка бере початок з маленької мрії
 
Пікчербук «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу» й ваша уява – ось усе, що потрібно для яскравого, захопливого, надихаючого знайомства з шістнадцятьма найкрасивішими та найцікавішими вулицями світу: від різнобарвної Розенґрахт до білосніжної Кальєха-де-лас-Флорес, від тихої-тихої Сераконти до жвавої Хан Бак, від далекого Бродвею до близької, рідної площі Ринок...
 
 
Кажуть, що кожна велика мандрівка починається з маленької мрії... Пройтися казково чарівною Хотоґаєю, милуючись будинками, зведеними в архітектурному стилі ґасьйо-дзукурі, який означає буквально «будувати долонями», – хтозна, може й у вас виникне така мрія після прочитання цієї книжки?Підморгує
 
А ще кажуть, що візуалізація мрій неодмінно спрацьовує. Спробуємо?
 
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage