"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дудник Владислава
Стати метеликом, вулканом або навіть блискавкою: розповідаємо про книгу Езґі Берк «Я люблю йогу!»
Random
Дитяча йога – різновид фізичних вправ, які допомагають дітям зміцнити здоров’я, стати фізично сильнішими і витривалішими, а також – навчитися усвідомлювати свої думки та емоції. А ще йога для дітей є чудовою альтернативою або доповненням ранкової гімнастики, адже проводиться у формі захопливої та цікавої гри, у якій малюки зможуть уявити себе різними істотами та явищами природи. Зацікавились? Книга Езґі Берк «Я люблю йогу», яка нещодавно з’явилася у «Видавництві Старого Лева», стане вам гарним помічником і провідником у світ йоги!
 
«Йога – це 99 % практики, і 1 % теорії»
Шрі Крішна Паттабхі Джойс
 
Йога для дітей складається із вправ, які покращать самопочуття дитини, вчать концентрації, розвивають увагу, сприяють розслабленню та гармонізації біопсихологічних процесів у дітлашні. А ще йога – це неймовірно весело! Уявити і відчути себе літаком, луком, горою, верблюдом – усе це можливо завдяки виконанню вправ (асан).
 
Йогою можна займатись вранці, перед вживанням їжі або після, перед сном – усе залежить від розпорядку дня та індивідуальних особливостей організму малюка. Залучати дітей до йоги можна із трьох років: перші заняття слід обов’язково проводити під наглядом дорослих. А найкращий варіант – займатися йогою на свіжому повітрі у теплу пору року усією сім’єю. Крім гарного самопочуття та заряду бадьорості, це сприятиме гармонізації стосунків між рідними!
 
Але будьте обережні: заняття йогою протипоказані дітям із захворюваннями і травмами хребта, а при хворобах щитовидної залози і проблемами з судинами та тиском – йогою слід займатися після консультації із лікарем.
 
Користь йоги:
* сприяє прийняттю дитини себе та свого тіла, розвиває впевненість у собі, здорову самооцінку;
* розвиває фізичну силу та витривалість, гнучкість;
* допомагає укріпити імунітет;
* вчить парної або групової, командної роботи;
* допомагає вільному самовираженню дитини як індивідуальності;
* знижує рівень стресу та його наслідки.
 
 
«Йога – це прекрасна можливість милуватися тим, хто ви є».
Джейсон Крандел
 
Завдяки книжечці «Я люблю йогу!» Езґі Берк дитина розвиватиме свою фантазію і креативність, уявлятиме себе різними істотами та явищами природи: непорушною горою, деревом із міцним корінням, могутньою блискавицею, вільною пташкою, грайливим човником, поважною верблюдицею, грізною левицею, гарячим вулканом, палаючою свічкою…
 
Книга – яскрава і барвиста, діти будуть із задоволенням її розглядати, роздивлятися усі деталі атмосферних і затишних малюнків, створених ілюстраторкою Улюсан Рукіє, милуватися зображенням дітей, кумедних тваринок і неймовірних пейзажів. Запам’ятати асани дитині буде легко завдяки асоціаціям із вже знайомими словами та наочним зображенням.
 
Усі вправи описані доступно для дитячого сприйняття, із простими та цікавими поясненнями й ілюстраціями до кожної асани, а чудовим доповненням до книги є барвистий плакат «Привітання сонцю», із яким ранок вашої сім’ї буде ще радіснішим та приємнішим!
 
Регулярні заняття йогою сприяють поліпшенню процесу травлення у дитини, активізації роботи внутрішніх органів, зміцненню м’язів. Діти стають спокійнішими та врівноваженими, а якщо займатися йогою регулярно – формуються правильні звички та сильний, цілеспрямований характер.
 
 
«Квітка не думає конкурувати з квіткою поруч. Вона просто розквітає»
Дзен Шин
 
Бажаєте, щоб ваші доня чи синок були сильними, енергійними та витривалими? Зверніть особливу увагу на асани «собака», «літачок», «човник», які представлені у книзі.
 
Такі асани, як «лев» і «вулкан» допомагають звільнитися від негативних емоцій, які назбиралися у дитини за день: злості, роздратування, невдоволення, заздрості, суму, розчарування…
 
А коли дітлашні вже давно час у ліжечко, а вона вередує – допоможуть асани «метелик», «дитина» та «зірка».
 
Коли дитина займається йогою, вона знаходиться у безпечному середовищі, де відсутнє суперництво та конкуренція, що добре впливає на її нервову систему та психоемоційний розвиток. «Краще», «гірше» – таких понять немає у системі йоги, головне – насолоджуватись заняттями, відчувати радість або спокій.
 
Бажаємо усім бути здоровими, енергійними та щасливими! Приємних занять разом із книгою «Я люблю йогу»!
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage