"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дудник Владислава
Сім причин прочитати (і полюбити!) трилогію про Дівчину Онлайн
На початку весни у «Видавництві Старого Лева» з’явилася довгоочікувана новинка – заключна частина трилогії про Дівчину Онлайн. Ця серія книг Зої Загґ надзвичайно популярна в усьому світі і знайшла місце у серцях українських читачів. Якщо ви ще не знайомі із Пенні Портер (головною героїнею трилогії) та її пригодами, тоді вмощуйтеся зручніше: ми розповімо вам про причини, чому на цю серію варто звернути увагу!
 
Наймиліша історія кохання forever
 
Хто не мріє про справжнє, чисте, щире та романтичне кохання? Головна героїня, Пенні Портер, на взаємні почуття не надто сподівалася: з її то везінням! Пенні вважала, що має «ген незграбності», хист шпортатися на рівному місці, верзти дурниці перед хлопцями та втрапляти у халепи.
 
Та на Різдво збуваються навіть найпотаємніші мрії: Пенні знайомиться із загадковим та симпатичним Ноа Флінном. Серденько дівчини довго не вагається, а Ноа вдається показати Пенні, якою вона є насправді: ніжною та вродливою дівчиною, яка надихає присвячувати їй пісні, влаштовувати романтичні пікніки на даху будинку та робити приємні і милі сюрпризи.
 
Перше кохання – це настільки сильне почуття, що іноді забуваєш про усе на світі, поринувши у вир незнаних досі відчуттів та емоцій.
 
Звичайно, шлях Пенні та Ноа не буде простим: таємниці і непорозуміння, сварки, розставання і навіть… любовний трикутник – через усі ці випробування доведеться пройти юним закоханим. Чи вдасться це їй і чи справді любов долає все? Читайте у книжках.
 
Чи вірите ви у дружбу між дівчатами та хлопцями?
 
Трилогія розвіює усі стереотипи щодо дружби між протилежними статями. Друг Пенні Елліот на прізвисько Вікі (бо ж знає усе на світі) їй як брат-близнюк. Друзі діляться одне з одним секретами, не соромляться розповідати про свої страхи та невдачі і, що дуже важливо, приймають одне одного такими, які вони є! Справжня дружба – це завжди допомога і підтримка, тому Елліот допомагає Пенні впоратися із її фобіями та страхами, а Пенні підтримує Елліота, коли батьки хлопця розлучаються.
 
А ще тут йтиме мова про дружбу, із якої виростаєш, немов із одягу, що давно вже став замалим. Із найкращими друзями дитинства життя часто розводить нас різними шляхами, зникають спільні інтереси, змінюються цінності. Іноді таку дружбу варто відпустити. Саме так трапилося у Пенні із Меґан. Але доля обов’язково подарує тобі нових товаришів!
 
Зануритися у світ всесвітньо відомих музичних зірок
 
Завжди хотіли дізнатися, яке ж воно, життя популярних співаків і співачок? Завдяки «Дівчині Онлайн» ви потрапите за куліси музичної кухні, дізнаєтеся про тяжкі та захопливі будні і свята бого-роко-тичного Ноа Флінна та не менш популярної красуні Леї Браун. Виснажливі гастролі, любов мільйонної аудиторії, подарунки і погрози, зливи нових пісень у мережу, відсутність натхнення, провали гастрольних турів, псевдокохання із колегами по цеху… Вам ще й досі здається, що бути зіркою – це просто?
 
Дізнатися, як здійснити свої мрії
 
Крім ведення блогу, Пенні захоплюється фотографуванням: дівчина обожнює ловити особливі моменти, а світлини допомагають переживати щасливі миті знову й знову. Та щоб стати крутим професіоналом і здійснити свої мрії, потрібно шукати свій стиль, пробувати різні методи та техніки і, що найстрашніше, частіше виходити за межі комфорту.
 
 Мрії збуваються, якщо ти дійсно знаєш, чого хочеш, працюєш над собою і йдеш до своєї цілі. Хай ким би ти хотів стати: актором, співаком, фотографом – усе в твоїх руках. Для досягнення мрії треба наполегливо працювати, вдосконалюватися. І вірити в успіх, звичайно! Хіба воно того не варте?
 
Секрет класних стосунків
 
Коли ми закохані, нам може здаватися, що стосунки – це усе наше життя. Але ні. Потрібно жити власними мріями, а не тільки цілями коханої людини. Пенні це зрозуміла на власному прикладі, через страждання та сумніви. Повністю змінювати себе, ламати, тільки щоб залишатися коханим/коханою – такий шлях не зробить тебе щасливим. Разом із Пенні читач спробує розібратися, що таке токсичні стосунки і коли варто їх припиняти.
 
Обговорюється у трилогії й тема нетрадиційної сексуальної орієнтації. Потрібно вчитися бути толерантними й добрішими одне до одного, адже ми усі маємо рівні права та обов’язки, не дивлячись на наші відмінності.
 
Панічні атаки або тривожність: знайомо?
 
Усе більше школярів у підлітковому віці стикаються із такими проблемами, як тривожні розлади або депресія, але через страх чи сором не звертаються за допомогою.
 
Пенні потрапляє разом із батьками в автомобільну аварію і після цього починає страждати від панічних атак. Завдяки підтримці друзів та рідних дівчинці вдається покращити свій стан, і вона допомагає усвідомити читачу: такі неприємні відчуття – це не усе твоє життя, вони не визначають того, ким ти є і можеш бути. Звернутися і розказати про свої проблеми тим, кому дійсно довіряєш, – перший крок на шляху до успіху.
 
Соціальні мережі: добро чи зло? І чи усе так однозначно?
 
Соціальні мережі можуть стати чудовою платформою для самовираження, знаходження однодумців та нових друзів (як приклад, знайомство Пенні із Дівчиною-Пегас), але також є місцем, де процвітає хейтерство, булінг, поширюються плітки, заздрість, негатив. Пенні відчула це на собі, коли однокласники виклали у мережу відео за участі дівчини, яке стало вірусним, а потім розповсюдили неправдиву інформацію про неї і Ноа.
 
Перш ніж викладаєш особисту інформацію на широкий загал, варто добре обміркувати можливі наслідки. І, як радить Пенні, «коли ви писатимете коментар чи статус або поширюватимете посилання, запитайте себе: чи це додасть хоч крихту щастя цьому світові?»
 
«Дівчина Онлайн» стала для нас близькою подругою, із якою так не хочеться прощатися! Добре, що можна у будь-який момент знову відкрити книги і поринути у світ Пенні Портер, яка показала нам, що мрії – здійснюються, якщо у них вірити, кохання – існує, а вірний друг і шоколад – це те, що зробить твій навіть похмурий день сонячним та яскравим!
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage