"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Кізима Олеся
Що читати на Різдво: 12 атмосферних книг для всієї сім`ї
Грудень добігає кінця – саме час переглянути полиці з улюбленими різдвяними книжками та запастися новинками від Старого Лева! Радимо, що (пере)читати на зимові свята, а також щиро бажаємо усім радісних, теплих і по-різдвяному затишних читань.
 
 
Йоко Маруяма, «Маленький Санта»
 
Зустріти Різдво зі своїм татом – хоча б один-єдиний раз! – заповітна мрія Санти-молодшого. І цьогоріч Санта Клаус таки залишається вдома, оскільки вранці перед Святвечором дуже сильно травмує собі ногу… О, якби ж то хтось міг доправити подарунки діткам замість нього! Маленький Санта, розуміючи, що за татову роботу належить взятися лише одній людині (йому!), вирушає в дорогу, та чи впорається він із цим завданням?
 
 
Алекс Гаріді, Сесілія Давідссон та Туве Янссон, «Різдво приходить у Країну Мумі-тролів»
 
Щось таємничо-небезпечне прямує до Мумі-долини, і називається воно… Різдвом! Саме так видається переляканій родині Мумі-тролів, що вперше прокинулась серед зимової сплячки: усе навколо вкрите холодною, вогкою ватою, а сусіди заклопотано метушаться в неминучому очікуванні на те Щось. Роздобути ялинку, приготувати святкову вечерю, знайти подарунки… Чи встигнуть Мумі-тролі до приходу Різдва, яке вже зовсім близько? І чи справді воно страхітливе?
 
Друзі Вовчика обкладинка
Тираж закінчився
 
Ільмар Томуск, «Друзі Вовчика»
 
«Яке ж гарне Різдво цього року!» – радіє Вовчик: ще б пак, Різдвяний Дід здійснив його давню мрію, подарувавши новенькі блискучі ковзани. Як хороше, коли на озері лід, і так чудово ковзати гладенькою, мов дзеркало, льодовою поверхнею! Та, на лихо, Вовчик падає, вивизнувши собі лапку… Що робити, якщо найкращі друзі – Ведмідь і Лисичка – не поспішають на порятунок, а бідолаха не може навіть підвестися? Хто ж допоможе нашому Вовчику?
 
Джонатан Стуцмен, «Малюк Санта»
 
Скоро Різдво, а Санта Клаус почувається старим і дуже втомленим. Це й не дивно: впродовж віків йому доводиться приборкувати північних оленів, видиратися на дахи, залазити в димарі, тягатися з подарунками… Ох, якби помолодшати на декілька століть! Бажання Санти виявляється настільки сильним, що він перетворюється на… малюка у підгузку! Невже цього року не буде Різдва? Чи зуміють таки малюк Санта й ельфи врятувати свято?
 
Різдво у лісі обкладинка
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
 
Ульф Старк, «Різдво у лісі»
 
Гном Буркотун відмовляється святкувати Різдво, бо вітер поцупив його улюблені червону шапку й рукавиці, звіявши їх хтозна-куди. Тим часом кроленята Ніна і Кайн натрапляють на дивні подарунки поблизу своєї нори, а також на табличку з написом «СКОРО ПРИЙДУ. Г…». Невже до них навідається гном, який приносить Різдво? Лісові мешканці старанно готуються до свята, проте загадковий гість не поспішає приходити. Тож двійко відважних кроленят вирушає на пошуки гнома, без якого Різдво не завітає до лісу…
 
Муха, дзвоник і Різдво обкладинка
Тираж закінчився
 
Віка Мізюк, «Муха, дзвоник і Різдво»
 
Четвертокласниця Муха, яку насправді звуть Марійка, дуже любить своїх бабцю та сіро-чорного у широкі смуги кота Генріха. Дівчинці не звикати до самостійності: два роки тому, підкорюючи Еверест, загубилися її батьки, а нещодавно ще й бабуся потрапила до лікарні. Незабаром Різдво, а у Мушки стільки клопотів! Місто заполонили зграї птахів, вулицями походжає таємнича Біла Пані… Та найголовніше – довідатися, хто й навіщо подарував їй на Миколая срібного дзвоника з чарівною силою.
 
 
Том Флетчер, «Різдвозавр»
 
Понад усе на світі Вільям Трандл мріє про… справжнього динозавра! Саме його хлопчик просить у своєму листі до Санти – дарма, що ці тварини вимерли мільйони років тому. Чи ні? Бо десь на далекому Північному полюсі живе один-єдиний вцілілий динозавр, який теж має свою заповітну мрію… За збігом обставин, різдвяне прохання Вільяма здійснюється, стаючи початком дивовижних пригод та найнеймовірнішої у світі дружби.
 
 
«Коли сніг пахне мандаринками»
 
Коли, як не на Миколая, під Новий рік й на Різдво, навіть сніг пахне мандаринками і, якщо пощастить, можна побачити ангела? Особливо, коли ти ще не дорослий, але уже й не дитина, та однаково продовжуєш – бодай потайки! – вірити в дива і здійснення найсокровенніших мрій…
 
Атмосферна та надзвичайно затишна збірка короткої прози для підлітків, що містить 24 святкових оповідання, написаних сучасними українськими письменниками і письменницями, серед яких: Дорж Бату, Андрій Бачинський, Надя Біла, Ольга Войтенко, Оксана Давидова, Євгенія Завалій, Валентина Захабура, Олена Захарченко, Саша Кочубей, Марта Ліпша, Оксана Лущевська, Богдана Матіяш, Роман Росіцький, Оля Русіна, Мар’яна Савка, Слава Світова, Анна Сидор, Юля Смаль, Юлія Стахівська, Марія Титаренко, Ольга Трегуб, Гаська Шиян, Аліна Штефан, Наталія Ясіновська.
 
 
Чарльз Діккенс, «Різдвяна історія»
 
Найвідоміша різдвяна повість, яка вперше вийшла друком ще у 1843 році, та до сих пір не втрачає актуальності в усьому світі. У центрі сюжету – старий самотній скнара Скрудж, котрий «наче був не людиною, а кременем – таким холодним і твердим, що нікому жодного разу в житті не вдалося висікти з його кам’яного серця бодай іскру жалю». Особливо Скрудж не любить Різдва, вважаючи свято нісенітницею: це ж бо суцільні фінансові збитки, куди не глянь! Аж поки однієї передріздвяної ночі до нього не навідується дух померлого компаньйона Марлі, сповіщаючи про неминучий прихід трьох Привидів – Минулого, Теперішнього і Майбутнього Різдва…
 
 
«Таке різне Різдво»
 
Герої історій цієї збірки – такі різні люди: друзі та родичі, незнайомці й земляки, раціоналісти та ідеалісти… Хтось з них вірить в чудеса, а хтось – ні. Усім їм доводиться зустрічати Різдво в різних умовах: вдома, на чужині, в дорозі або навіть у лікарні, в сімейному колі чи на самоті. І з кожним стається своє, особливе різдвяне диво, для якого – все одно, вірять у нього, чи ні: воно трапляється з усіма, завжди і всюди!
 
Тепла та щира різдвяна антологія короткої прози для дорослих, до якої увійшло 14 святкових оповідок від сучасних українських письменниць і письменників: Дзвінки Матіяш, Костянтина Москальця, Василя Махна, Людмили Таран, Христі Венгринюк, Катерини Бабкіної, Петра Яценка, Богдана Коломійчука, Надійки Гербіш, Ірини Савки, Ірини Славінської, Доржа Бату, Катерини Міхаліциної та Богдани Матіяш.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage