Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Хоменко Марія

Погодьтеся, перед переглядом екранізації улюбленої книги є трохи хвилювання: а чи будуть герої таким, як ми собі їх уявляли, чи не виріжуть якийсь ду-у-у-уже важливий діалог, і чи не виявиться фінал зовсім іншим, ніж у книзі? Та навіть попри ці всі питання та переживання, завжди цікаво подивитися екранізацію знайомого тексту.

У першій частині матеріалу ми зібрали для вас кілька екранізацій книжок Видавництва Старого Лева: усі видання, включені до добірки — є в наявності, тож зможете і книгу прочитати, і з фільмом порівняти. Поїхали.«Хлопчик у смугастій піжамі» — фільм режисера Марка Германа за однойменним романом Джона Бойна. 


Рік: 2008

Оцінка IMDB: 7.8

У ролях: Ейса Баттерфілд, Джек Скенлон, Давид Тьюліс, Віра Фарміґа, Руперт Френд, Шейла Генкок.


Опис фільму: Сильна та дуже болісна історія про жорстокість, підступність та дитячу людяність під час Другої світової війни. У центрі сюжету – хлопчик Бруно, батько якого нацистський чиновник, якого призначають на посаду керівника концтабору, і після цього родина Бруно переїжджає за місто. Неподалік від нового будинку Бруно знаходить якусь дивну ферму з незвичайними людьми, які ходять в смугастих піжамах, до яких пришиті номери, і чомусь спалюють старий одяг у великих печах, тому з довгих димарів часто йде чорний дим. Тут Бруно й знаходить собі нового товариша…«Той, що біжить за вітром»  фільм режисера Марка Фостера за книгою Халеда Госсейні «Ловець повітряних зміїв»

Рік: 2007

Оцінка IMDB: 7.6

В ролях: Халід Абдалла, Атосса Леоні, Шон Тауб, Zekeria Ebrahimi, Хома Ершаді, Nabi Tanha, Elham Ehsas

Опис: Від самого народження хлопці Амір та Гасаан знають один одного. Та одного морозного дня у 1975 році Амір стає свідком жахливого вчинку. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля і слуги Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, лишився стояти осторонь. Боягузтво та відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам.«Віддана»  фільм режисерки Христини Сиволап за книгою Софії Андрухович «Фелікс Австрія» 

Рік: 2019

Оцінка IMDB: 6.4

У ролях: Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Євген Янович, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Ірма Вітовська...

Опис: За сюжетом, події розгортаються наприкінці XIX – на початку XX століття у місті Станіславів (колишня назва міста Івано-Франківськ). Йдеться про переплетені долі та непрості стосунки між двома жінками: дочкою лікаря Аделею та її служницею Стефою, з якою вони разом виросли в одному будинку. У цій історії багато таємниць та скелетів у шафах, а також неперевершена атмосфера епохи, в якій живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах.«Мандрівний замок» — анімаційний фільм, режисера Міязакі Хаяо за мотивами роману «Мандрівний замок Хаула» Діани Вінн Джонс.

Рік: 2004

Оцінка IMDB: 8.2

Опис: Зла відьма перетворює Софі на старезну бабусю. Дівчина потрапляє в таємничий замок чарівника Хаула і укладає угоду з вогняним демоном, завдяки якому i рухається замок. На шляху до звільнення від закляття Софі доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди…«Ніколи не відпускай мене» — фільм-антиутопія режисера Марка Романека, за романом «Не відпускай мене» Кадзуо Ішіґуро

Рік: 2010

Оцінка IMDB: 7.2

У ролях: Кіра Найтлі, Ендрю Ґарфілд, Кері Малліган, Іззі Мейкл-Смолл, Чарлі Роу, Елла Пурнелл, Шарлотта Ремплінґ, Саллі Ґокінс, Донал Ґлісон, Кейт Боуc Ренна, Анна Шарп, Христина Каррафілл

Опис: Троє друзів – Кеті, Томмі і Рут з дитинства росли і виховувалися в закритій ізольованій від усього світу школі-інтернаті. з часом їм відкривається обране для них призначення в житті – усі вони клони, створені, щоб бути донорами органів для невиліковно хворих людей…«Кохання та морозиво»  фільм режисера Брендана Кемпа за романом «Кохання та джелато» Дженни Еванс Велч

Рік: 2022

Оцінка IMDB: 5.2

У ролях: Сюзанна Скаґґс, Тобіа Де Анджеліс, Овен Макдоннелл, Валентина Льодовіні, Саул Нанні, Алекс Боніелло

Опис: Виконуючи останнє бажання матері, Ліна проводить останнє літо перед колежжом в Італії. Спустошена після втрати, дівчина змушена поринути в невідомість далекої, але такої чарівної країни. Чимало цікавого чекає на неї в Італії, але найважливіше — розгадати, чому мама відправила її до батька, якого приховувала від неї довгі шістнадцять років. На допомогу Ліні приходить давній мамин щоденник, а ще — кохання та джелато.«Тепер я йду у дику далечінь» — фільм режисера Шона Пенна за книгою Джона Кракауера «У дикій глушині»

Рік: 2007

Оцінка IMDB: 8.1

У ролях: Еміль Гірш, Марша Ґей Гарден, Вільям Гарт, Джена Малоун, Кетрін Кінер

Опис: реальна історія юнака Кріса Мак-Кендлесса, що знехтував можливостями блискучої кар’єри і відцурався родини, аби втілити свою заповітну мрію — пожити самітником у глушині Аляски. Протягом 2 років він мандрував по Мексиці та США, знаходив собі тимчасовий підробіток та спілкуючись із людьми з різними свіоглядами та цінностями. Глядач іде слідами цієї пригоди, шукаючи відповідь на головне питання: чому за здійснену мрію Крісу Мак-Кендлессу довелося заплатити найвищу ціну? 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage