"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ольга Купріян про книгу «Мирослава та інші з нашого двору»
Нова книга Ольги Купріян «Мирослава та інші з нашого двору» нещодавно з’явилася у продажу! Дитяча повість розповідає про найкраще літо у житті – літо, коли тобі десять років, у тебе є друзі в дворі, та літак «Мрія» у небі.
 
У цьому виданні є все, що потрібно ідеальній книжці на канікули і не тільки. Яскраві ілюстрації Альбіни Колесніченко, добрий гумор та дитячі пригоди, дворовий футбол і непосидючий песик Джонік. Як розповідає сама авторка, майже все у новій книзі – взяте зі справжнього життя.
 
***
 
Просто зараз сиджу в місці, де відбувалися найвизначніші події книжки «Мирослава та інші з нашого двору». Хоча як їх можна виміряти? Скажімо, коли діти граються на майданчику – це події абсолютно звичайні. Але разом із тим це життя, і воно важливе. Наше життя і складається з таких мініподій, а поміж ними трапляються віхи, що змінюють усе.
 
Десь про це і є моя книжка. Про дитяче життя з його визначними й буденними подіями. Де є місце диву. Де біжиш із усіх сил на п'ятий поверх, щоб побачити хоча б крило літака.
 
Я часто сиджу на майданчику, де гуляють мої герої, і спостерігаю. Деякі дитячі ігри я піддивилася в дітлахів зі свого двору (і власне – тому «нашого двору»), деякі принесла зі свого дитинства.
 
Може, ви пам'ятаєте, як ми любили викликати всяких містичних істот? Пікову Даму, Гумову Дупу? Оце все – частини дитячого фольклору, і мені хотілося його додати до сучасного життя. Дуже сподіваюся, що ви усміхнеться, читаючи цей розділ. Я сміялася.
 
Якщо коротко, в цій повісті багато правди. Навіть жінка, що саджає квіти біля під'їзду будинку номер 5, цілком реальна. І навіть мелодія телефонного дзвінка в бабусі й дідуся. І, якщо вже до кінця бути відвертою, то навіть ім'я песика я не вигадала.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage