"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дронь Артур
«Нова книга сподобається навіть нечитакам!» Інтерв`ю із Сашою Кочубей
Цієї весни Старий Лев видав для юних читачів новинку, з якою кожен зможе стати зіркою соцмереж! Книга Саші Кочубей «Дарую братика за підписку. Твій інстащоденник» розповідає веселу і добру історію про дівчинку, яка вирішила стати популярною інстаблогеркою. А разом із цікавою повістю читачів також чекає особистий помічник у світі соцмереж — власний інстащоденник.

Із кого авторка змалювала таку харизматичну головну героїню та її друзів? Як зібрала для інстащоденника стільки корисних лайфхаків та чи вважає себе блогеркою? Розпитаємо про все у самої письменниці!

— Сашо, чому нова книга саме про інстаграм?
 
«Дарую братика за підписку. Твій інстащоденник» — це книга два в одному. Повість — про тепло сімейних стосунків. У ній інстаграм виступає певним тлом. Мені хотілося зобразити сучасну родину, де кожного члена сім’ї приймають таким, яким він є, і нікого не намагаються переробити.

Головна героїня Зо має молодшого братика. Часом вона хоче заобіймати його від любові, а часом він її бісить. Їй не соромно за свої почуття, бо батьки дозволяють дівчинці проявляти будь-які емоції. Так вона вчиться ладнати з ними. 
 
А в істащоденнику головним героєм є інстаграм. Чому? Тому що він став невід’ємною частиною нашого життя. Для когось це мов віртуальний сімейний фотоальбом, а для когось — інструмент для самовираження. 
 
— Скільки часу ви проводите в соцмережах? Чи вважаєте себе блогеркою?
 
— Часу проводжу досить багато часу. З одного боку, там стільки натхнення! Я підписана на різних ілюстраторів, фотографів, письменників, і бачачи їхні роботи, дуже надихаюся. Також публікую свої тексти. Але з іншого боку, в інстаграмі легко «залипнути» і втратити відлік часу. Тому зараз намагаюся ставити собі ліміти.
 
Чи вважаю себе блогеркою? Швидше ні, ніж так. Блогер — це професія. Люди, які займаються блогом професійно, заробляють на цьому гроші і щодня мають публікувати контент: окрім дописів, важливо регулярно з’являтися в сторіс. А я можу дозволити собі публікувати контент тоді, коли мені хочеться, адже мій маленький блог в інстаграмі — це радше хобі Посмішка 
 
— Розкажіть про роботу над повістю та її героїв. Чи є у них реальні прототипи?
 
— Ідея з’явилася у голові сама собою. Я вирішила написати про дівчинку, яка бажає стати блогеркою. Коли визначилась з ідеєю, то почала продумувати персонажів і сюжет.

Реальні прототипи у героїв є. На Зо мене надихнула похресниця Сашуня, а також діти друзів — дівчатка Дана і Аня. А щось в ній є і від мене Посмішка 

На образ Дмитрика надихнув молодший брат похресниці — Ваня. А образ Сашка частково списаний з мого сина Ярика.
 
 
— Як ви зібрали стільки корисних фішок і шпор для інстащоденника? Чи радились із популярними блогерами?
 
— Із блогерами не радилася, але купувала у них курси про просування в цій соцмережі, а також читала книжки про інстаграм, працювала з таргетологом. Здобула чимало свого досвіду: встигла наступити на граблі (наприклад, взяла участь у гівевеї), і навпаки — деякі мої рішення гарно посприяли розвитку сторінки. Тож я зібрала всю інформацію, яку знаю, докупи, і простою мовою донесла її в інстащоденнику. Він, до речі, подобається як дітям, так і батькам.
 
— Що потрібно знати про вашу книгу перед тим, як прочитати її?
 
— Що гарний настрій вам гарантовано Посмішка Бо книжка весела і легка. Вчора двічі почула, що книжку прочитали діти, які не люблять читати. Тож, думаю, як і пригоди про Андрійка Говоруху, нова книга сподобається навіть нечитакам!Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage