"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Кізима Олеся
НЕнудне літо зі Старим Левом: три книжкові ідеї для активного відпочинку з дітьми
Літня пора – це саме той ідеальний час, аби вдоста набутися на свіжому повітрі, поповнити запаси вітамінів й чудово відпочити, а головне – набратися сил, енергії та вражень на увесь рік, як дітям, так і дорослим. Розповідаємо про чудові дитячі книги від Старого Лева, що надихають до активного дозвілля всією сім’єю. Бо коли, як не влітку ;) ?
 
Галина Вдовиченко, «Містельфи»: захоплюватися архітектурними пам’ятками
 
Знайомтеся, міські ельфи, або містельфи, – маленькі крилаті створіння, хлопці й дівчата, які проживають на дахах львівського середмістя. Ніхто навіть не здогадується про їхнє існування, що й не дивно: люди ж бо нечасто підводять очі на висоту дахів…А тим часом вони живуть своїм містельфійським життям: працюють, допомагають одне одному та весело розважаються разом. Як-от наша п’ятірка друзів: Дафна, Агата, Остап, Бруно й Тея. У кожного з них – своя вежка старого будинку, свій характер та здібності, своя робота та улюблені заняття, а головне – вони обожнюють рідний Львів і знають про нього геть усе! Та одного дня їхній безтурботності настає кінець, а все тому, що у міських підземеллях з’являються небезпечні щури-мутанти, які прогризають стіни будинків, знищуючи все на своєму шляху. Чи зможуть крихітні містельфи захистити своє місто, не звертаючись по допомогу до людей?
 
«Містельфи» – це чарівна казкова історія про дружбу, справжні дива, що трапляться завдяки їй, та любов до місця, де ти живеш, незалежно від того, людина ти чи фантастична істота, яку так легко не помітити. Книга, яка надихає звертати свій погляд вгору, щоб милуватися архітектурними пам’ятками рідного міста, цікавитися історією визначних будинків, а також докладати усіх зусиль для їхнього збереження.
 
Емілія Дзюбак, «Незвичайна дружба у світі рослин і тварин»: досліджувати живу природу
 
Незвичайна дружба у світі рослин і тварин обкладинка
Тираж закінчився
Одного разу кіт Гомер вирішує покинути свій дім, аби знайти того, хто цінуватиме, піклуватиметься та любитиме його... Але яким він, той справжній приятель, має бути? Може, таким, з яким завжди почуваєшся у безпеці, як рак-самітник з актинією чи бичок-бабка із креветкою-пістолетом? А може, варто шукати колегу по роботі: от, наприклад, ворони інформують стадо вовків про те, де знаходиться здобич, а ті, після «бенкету», залишають рештки воронам? Гм, а як щодо дружби лише тоді, коли це потрібно обом: ось крихітна рибка губань-чистильник чистить мурену від паразитів і відмерлої шкіри та здобуває при цьому їжу для себе? А ще серед рослин і тварин бувають безкорисливі друзі, друзі-сусіди і навіть закохані друзі! Та чи зустрінеться серед них ідеальний друг саме для Гомера?
 
«Незвичайна дружба у світі рослин і тварин» – це захоплива книжка-картинка про дивовижну взаємодію, турботу і підтримку, яка трапляється серед представників флори та фауни: від друзів у горі й радості до друзів-шахраїв. Ця книга надихає досліджувати живу природу та дізнаватися нове, а ще – задуматися, що таке дружба і що у ній найважливіше.
 
Євгенія Завалій, «Місія "Порятунок": ведмеді»: відвідати притулок для тварин
 
Христя – маленька бура ведмедиця, яка разом із мамою і братиком Богданом проживає у Карпатах. Та одного дня її викрадають лихі люди, а згодом продають у цирк. «Аби навчити танцювати, мене ставили на дуже гарячу платформу і вмикали музику. І щоб не обпектися, я була змушена перебирати ногами». На щастя, до цирку приходять зоозахисники, і Христя опиняється у притулку для ведмедів, де дізнається сумні історії інших мешканців: Потапа, наприклад, врятували з ресторану, де він розважав людей, Ласку – з притравочної станції, а Зою – з цирку, де її, щоб була слухняною, навмисне осліпили... Багато хто з них більше ніколи не покине притулку, адже не зможе самотужки подбати про себе в дикій природі. Але Христя – не така: вона старанно виконуватиме всі завдання тренерів, аби одного прекрасного дня знову стати вільною.
 
«Місія «Порятунок»: ведмеді» – важлива книга, що привертає увагу до проблеми захисту ведмедів і необхідності створення притулків та реабілітаційних центрів для них, адже сьогодні у карпатських лісах цих тварин залишилось близько 200 і ще 200 проживають в неволі у жахливих умовах. В її основі – реальні історії ведмедів із притулку «Домажир», розташованого неподалік Львова. Тож ця книжка стане хорошою нагодою поговорити з дітьми про гуманність, права тварин і небайдужість до їхньої долі, а також надихне відвідати найближчий притулок для тварин та підтримати його.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage