"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Дронь Артур
Мріяти, як герої книжок. Історії про віру в себе для дітей і підлітків
Із вірою у власні сили можливо все. І навіть коли щось не одразу вдається, варто продовжувати вірити і працювати. Герої сьогоднішньої добірки книжок знають це, як ніхто. Вони не лише розкажуть цікаві історії, а й покажуть юним читачам, як іти до своїх мрій. Іти та здійснювати їх!
 
«НАЙЩАСЛИВІШЕ ЛЕВЕНЯ»
 
Автор тексту й ілюстрацій — Олександр Шатохін
 
Книжка-новинка для наймолодших читачів розповідає історію однієї мрії та любові до музики. Головний герой книги — незвичайне Левеня. Зовні воно таке ж, як і всі інші леви. Має таку ж густу гриву, такий самий хвостик і так само сильно любить сонечко над Африкою. Але мрія в Левеняти дуже особлива. Понад усе воно хоче стати… музикантом. 
 
Інших звірів така мрія дивує і спантеличує. Як же це можливо, щоб їхній майбутній цар музикував?!
 
«Майбутній цар звірів — музикант?»
«Це нечувано!» — шепочуться жителі савани.
 
Тато-лев теж не поділяє синового захоплення і хоче, щоб він був мужнім та грізним і робив справжні лев’ячі вчинки, а не грав свої мелодії. Чи вдасться Левеняті здійснити заповітну мрію і стати музикантом? 
 
Книга-картинка Олександра Шатохіна нещодавно з’явилась у продажу, і вже з нетерпінням чекає, щоб ваші діти її розгорнули. Вона розповість і про любов до музики, і про відстоювання власних мрій, і про вміння порозумітися з іншими. А завдяки яскравим ілюстраціям, діти повертатимуться до цієї книжки багато-багато разів. 
 
«ЄНОТИК БО І ПОВІТРЯНА КУЛЯ»
 
Автор — Ірина Лазуткіна
Ілюстрації — Ростислав Попський
 
А ця захоплива книга для дітей 6-9 років розповідає про мрію одного єнотика. Спритний і веселий Бо понад усе мріє літати на повітряній кулі. Одного разу він побачив її — величезну та красиву — і вирішив будь-що навчитися такою керувати. А якщо ти дуже сильно чогось хочеш, то обов’язково цього досягнеш!
 
Я дуже люблю повітряні кулі. Тому я не тільки єнот-полоскун, а й перший та єдиний у світі єнот-повітроплавець!
 
Наш смугастий герой потрапляє у школу пілотів, вивчає будову повітряної кулі та вчиться на ній літати. А згодом Єнотик Бо навіть вирішує взяти участь у справжньому фестивалі повітроплавання «Монгольф’єрія». Ох і напружені будуть змагання!
 
Книга Ірини Лазуткіної вкотре доводить, що мріяти — дуже важливо. І що мрії здійснюються, якщо наполегливо працювати і вірити у свої сили. «Єнотик Бо» — книжка не тільки весела і цікава, а й дуже красива. Різнокольорові ілюстрації Ростислава Попського супроводжуватимуть вас упродовж всієї історії і зроблять пригоду Бо іще реальнішою! До речі, сам єнотик у книзі також береться за малювання, але про це вже дізнаєтесь, читаючи.
 
«КІВІ КІВІ»
 
Автор — Мирослав Лаюк
Ілюстрації — Ростислава Попського
 
Герой книжки «Ківі Ківі» також спортсмен, але не повітроплавець, а футболіст. Так, так, птахи також можуть бути футболістами! Ківі хоч і не літають, але дуже прудко бігають. Саме ця здатність допомогла нашому герою втекти із зоопарку… Але про все по порядку.
 
Ківі народився у неволі. Його батьки — а вони родом із далекої Нової Зеландії! — колись потрапили у руки птахоловів. Зараз він понад усе мріє бути комусь потрібним. Мріє мати сім’ю. Місце, де його любитимуть, незалежно від того, чи уміє він літати або якого кольору в нього пір’я. Ківі вирішує боротися за здійснення своєї мрії.
 
Йому хотілося лишень отримувати найвизначніші, але й найважливіші радощі від життя — почуватися комусь потрібним.
 
Книга Мирослава Лаюка «Ківі Ківі» ідеально підійде дітям, які навчаються у початкових класах. Але щиро радимо прочитати цю історію всім-всім! Познайомитись із малюком Ківі та його враженим поглядом на великий світ. Переживати за нього, коли той тікає з неволі. Вболівати під час важливого футбольного матчу проти щурів. І що найважливіше — стати свідком здійснення мрій...

«АЛІСА АНДЕРСЕН НЕ ПЛАВАЄ»
 
Автор — Турюн Ліан
Переклад — Наталі Іліщук
Ілюстрації — Наталки Гайди
 
Аліса невпевнена у собі, сором’язлива і дещо ляклива дівчинка. Вона в передчутті найкращих у житті літніх канікул, але раптом усе йде не так, як вона очікувала. Батько повідомляє, що сім’я відправиться на море, і цьогоріч він вчитиме Алісу плавати. А навіщо їй те плавання? Це страшно… і небезпечно… і всі ці підводні створіння… Як їй на таке наважитися?
 
«Аліса Андерсен не плаває» розповість дітям про те, що страхи потрібно перемагати. Можна все життя боятись навчитися чомусь новому й уникати води, а можна обрати й інший шлях. Аліса вирішує дізнатися більше про життя у морі. Дівчинка відкриває для себе цікавезний підводний світ, і її цікавість стає сильнішою за страх. І віра в себе стає сильнішою за страх.
 
Ті, хто здаються, нічого не варті, а добрі перемагають.
 
Це уже не перша книга Турюн Ліан про дівчинку Алісу. У «Видавництві Старого Лева» вийшла також попередня частини цієї цікавої трилогії. У книжці «Аліса Андерсен. Принцеса на лаві запасних» авторка розповідає історію про те, як Алісі довелося перебороти себе і з сором’язливої та неговіркої дівчинки перетворитися у справжню принцесу! Радимо прочитати обидві книги і долати труднощі так, як це робить головна героїня. І чекати наступної книги, звісно!
 
«ВИЩЕ ЗА НЕБО»
 
Автор — Клаус Гаґеруп
Переклад — Галини Кирпи
Обкладинка — Анастасії Стефурак
 
Вище за небо обкладинка
Тираж закінчився
Марі дванадцять років, вона непривітна і бешкетна дівчинка. Ш’єр уже минуло шістдесят шість, вона непривітна і втомлена вчителька. Щось у цих жінках так зацікавило одна одну, що вона стали подругами. Тільки Ш’єр може зрозуміти складний характер дівчинки. І тільки Марі може дізнатися найпотаємнішу і найболючішу історію Ш’єр…
 
Адже буває, що ми зустрічаємо когось такого, кого розуміємо повністю. Ми не знаємо, звідки береться це розуміння, але воно наповнює нас енергією і відчуттям, що ми не самотні.
 
Ця книга для підлітків розповідає не лише про мрії, а й про дружбу і любов. Таку дружбу, якій не важливий вік або чиєсь схвалення. Таку любов, яка сильніша за десятиліття розлуки. Ш’єр розповідає Марі про кохання усього свого життя. Вона бачила того чоловіка лише раз, а він роками писав їй листи і говорив про кохання, яке «вище за небо». І як же подругам було не вирушити на пошуки цього давнього кохання?
 
Повість норвезького письменника Клауса Гаґерупа — мрійлива, зворушлива, іноді сумна і постійно цікава. Це серйозна книга про стосунки з іншими людьми. Весела книга про дружбу і спорідненість характерів. Зворушлива книга про мрії. Сильніші за час. Вищі за небо.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage