"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Хоменко Марія

Зараз багато українців вимушено опинилися поза межами своїх домівок: хтось переїхав в інше українське місто, а хтось – за кордон країни. Віримо, що зовсім скоро усі зможуть повернутися додому, а поки ділимося з вами книжками, які подарують відчуття дому та хоч трохи огорнуть атмосферою родинного затишку, тепла й підтримки.

«Три Марти», Ірина Савка

Три Марти — три жінки, три кохання одного чоловіка. Ця родинна сага — віддзеркалення цілого століття в західноукраїнському селі, з усіма його жахіттями, з його катами і добрими людьми. Коли любов, посвята, прощення і милосердя рятують від смерті і безнадії.

«Фелікс Австрія», Софія Андрухович

Бестселер про Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто, в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці. І на тлі епохи – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

«Дім для Дома», Вікторія Амеліна

Сімейний роман про життя у Львові 90-х, історія родини, яку нам розкаже кумедний пудель на ім’я Дом. І пес, і люди почуваються ніяково у невеличкій львівській квартирі, яка приховує свої таємниці та загадкові історії. Та чи щось допоможе полковнику зі сходу України нарешті відчути себе вдома у Львові 90-х?

«Спитайте Мієчку», Євгенія Кузнєцова

Що робити сестрам, які губляться у власних думках і бажаннях у великому місті? Звісно, поставити життя на паузу та повернутися у місце свого дитинства, де заплетені стіни будинку відгороджують від усього світу. Але скоро на порозі з’являться люди з колишнього, теперішнього і майбутнього життя. Тож буде весело й по-сімейному тепло та затишно.

«Три лини для Марії», Сергій Осока

Кожна новела цієї збірки — історія простої людини, яку, можливо, ніхто б і не помітив на цій землі. Тут переплітаються дитинство, дружба, перша закоханість, спогади про рідних та природа рідного краю. Читаєш і, здається, можна прислухатися і почути, як шелестить очерет, сплескує риба в ставку, як падають яблука чи риплять старі двері.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage