"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Білецька Наталія

Любов, добрі емоції та віра в перемогу – ті речі, які мотивують нас щодня боротися за краще майбутнє, на вільне майбутнє на власній землі. Тож потрібно плекати ці прекрасні речі. І допоможуть у цьому книги. У нашій добірці сьогодні – щирі, зворушливі та теплі історії для діток!

 

Туве Янссон, «Країна мумі-тролів» 

Історії про мумі-тролів – це історії про добро, родину і підтримку, які полюбилися мільйонам читачів у світі. Добрі, тендітні, але водночас сильні духом, відважні, дружелюбні, здатні здолати будь-які перепони задля своєї сім’ї та друзів, мумі-тролі потрапляють у різноманітні пригоди та казуси і знаходять вихід з будь-якої ситуації.

 

Дзвінка Завалій, «Місія "Порятунок": ведмеді» 

Ця історія – ще одне нагадування, що доброго ставлення та підтримки потребують усі, і тварини теж. На сторінках історії авторка знайомить читача з буденним життям бурих ведмедів та тим, наскільки кардинально воно змінюється у неволі. Це історія про порятунок ведмедів із цирків, ресторанів, мандрівних чи приватних звіринців та те, як з допомогою добрих людей їхнє життя в притулку налагоджується.

 

Мирослав Лаюк, «Ківі Ківі» 

«Ківі Ківі» — це повість про справжню, щиру, міцну дружбу, якій не зашкодять глузування та наклепи злих та насмішкуватих істот. Про те, що сім’я — це там, де добре, де тебе люблять і радо приймають, незалежно від того чи вмієш ти літати, якого кольору у тебе оперення і якого розміру твоє тільце. І про те, що мрії здійснюються, варто лише щось для цього робити і повірити у свої сили. А в центрі цієї історії маленьке пташеня ківі на ім’я Ківі.

 

 Наталія Ясіновська, «Любов, дідусь і помідори» 

«Любов, дідусь і помідори» — історія тринадцятирічної дівчинки Олесі, дідусь якої захворів на рак. Історія про переживання, допомогу, підтримку, а головне — любов. Ця книга зацікавлює, зворушує, дивує і надихає, а ще допомагає рятувати життя: 10 гривень від вартості цієї книжки буде перераховано до благодійного фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям в Україні.

 

Катерина Бабкіна, «Сніговий тепл»

Книжка познайомить читачів із хлопчиком Міком та його друзями, які випадково натрапили на дитинча невідомої науці істоти – снігового тепла. Тож героям доведеться подбати про малюка, проявити до нього всю любов і турботу, яку вони мають, та допомогти повернутися до тих, хто його шукає і так за ним сумує. А ще ця книжка подарує затишок і розповість про дружбу, взаєморозуміння, відповідальність, сім’ю та багато інших важливих тем.

 

Ольга Войтенко, «У світлі світляків» 

Фентезійні історії розповідають про світ, у якому зникає електроенергія, зв'язок та інтернет, а планету накриває непроглядна темрява; і про підлітків, що намагаються розгадати, що ж трапилося та як їм повернути світ до нормального життя. Тут авторка торкається важливих тем, як-от збереження природи від руйнівного впливу людської діяльності, пошук альтернативних джерел енергії та шляхи розв'язання глобальних проблем людства. А також нагадує про важливість спілкування між дітьми та батьками, про те, що шлях до світла можна відшукати, лише об'єднавши зусилля та підтримуючи одне одного.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage