"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Білецька Наталія
Центри розвитку для дітей у Львові
Random
Нерідко батьки в силу тих чи інших обставин не в змозі забезпечити дітей абсолютною увагою, докласти максимум зусиль та часу для їхнього розвитку та виховання. Тоді на допомогу приходять центри розвитку дітей, які надають широкий спектр послуг для малят будь-якого віку. Пропонуємо ознайомитися з деякими закладами Львова.
 
«Еколенд» – центр розвитку для діток від 4 років. Тут малят познайомлять з основами мови, математики, читання, письма. Малюки будуть освоювати таємниці природи та культури. «Еколенд» пропонує своїм маленьким друзям відвідати музичні, танцювальні гуртки, секції малювання, гімнастики, англійської мови. А маленькі красуні зможуть навчитися дефілювати, засвоюють основи макіяжу та стилістики.
 
 
«Snail» – центр розвитку дитини, який приймає малюків від 1 до 7 років. У «Snail» на малят чекають заняття з розвитку, підготовка до школи, уроки англійської мови. Творча сфера центру – це арт-студія, театральна школа, уроки з хореографії та музики, заняття з малювання піском. «Snail» пропонує і послуги для покращення здоров’я дітей, серед яких: фізичні вправи, заняття з психологом, логопедом, масажистом, дефектологом.
 
 
«Мацьопа» - родинний центр, де займаються з дітками від 2 місяців до 6 років. Центр працює з майбутніми батьками ще під час вагітності, пропонуючи курси з підготовки до пологів, гімнастики для вагітних, консультації перинатальних психологів та супровід у пологи. Для малят «Мацьопа» пропонує розвиваючі заняття від 2 місяців та садочок з 2 років.
 
 
«Кузя» - дитячий центр проводить навчання для діток від 9 місяців до 7 років. У стінах центру на малят чекають програми розвитку «Монтессорі» (1-3 роки), «Умка» (3-5 років), «Дошкільник» (5-7 років). Також дітки зможуть відвідати курси англійської мови, навчитися грати в шахмати, орієнтуватися в світі за допомогою основ географії, розвивати свої творчі здібності. Окрім того, з дітьми займатимуться вправами фахівці з фізичної культури та танців.
 
 
«Смайлик» - дитячий клуб, куди приймають дітей від 1,5 років. Це клуб, де діти зможуть розкрити свій творчий потенціал. Тут малят вчитимуть англійської мови, гри на гітарі, різним видам рукоділля. У арт-студії малята зможуть займатися образотворчим мистецтвом, ліпкою, малюванням по піску. Окремий курс «Смайлика» передбачає роботу з психологом, що допоможе дитині підвищити самооцінку, стати впевненішою. А також в рамках занять «Я+мама» батьків навчать, як правильно проводити час з дітьми.
 
 
«BabyClub» – центр дитячого та сімейного розвитку, який надає повний спектр послуг діткам з пелюшок. Заняття у «Baby Club» – це комплексна система навчання, яка вміщує такі частини, як «Baby-майстерня», «Baby-руханка», «Baby-забавлянка», «Baby-цікавинка», «Baby-наука» та «Baby-грамота», «Baby-театр», «Baby-денс». Також у «Baby Club» працюють курси для майбутніх татусів і мамусь, курс сімейної психології «Baby-сім’я», дитячий психолог, логопед. Тут працюють з найвідомішими методиками над розвитком у дитини пам’яті, мислення, уваги, збагачення дитячого словника. Щоб дітям було цікаво вчитися, навчальний процес являє собою гру, наповнену віршами, піснями, рухами.
 
 
«Моторна бджілка» - дитячий навчально-розвивальний центр. Тут діти навчаться основ читання, математики, каліграфії, логіки, образотворчого мистецтва. Також проводиться фізичні вправи з використанням ігрового лабіринту та вправи з логопедом.
 
 
«РозУмНичкА» - дитячий центр розвитку, який позиціонує себе як проміжну ланку між дитячим садком та школою. Основна діяльність «РозУмНички» побудована на грі. У цьому центрі заняття проводяться в групках «Крихітки» (від 3,5 років), «Чомучки» (від 4 років), «Грамотійки» (від 5 років), «Знайки» (7 років). Дітей навчать основних засад математики, мовлення, мистецтва. Також діють курс англійської мови, логопедичні заняття та вправи з психологом.
 
 
«Лис Микита» – розважально-пізнавальний клуб, який пропонує для дітей великий спектр послуг: школа раннього розвитку для діток віком 1,5 – 3 роки, художня студія та творча майстерня, де дітки зможуть втілити свій творчий потенціал за допомогою малювання, декорування, ліпки тощо; театральна студія; курси англійської мови для малят від 3 років. Розважальна частина «Лиса Микити» - це міні-садок, ігровий лабіринт, гірки та сухий басейн, а також унікальна кімнатка професій.
 
 
«Веселка» - центр дитячої творчості. Уже у трирічному віці діти можуть брати участь у різноманітних гуртках та секціях «Веселки» : народні та сучасні танці, ансамбль народної музики, студія образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів, гурток «Умілі ручки», літературний гурток. Також у центрі «Веселка» функціонує студія дошкільного виховання, де діти зможуть навчитися читати та рахувати.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage