"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Семенюк Олена
4 шляхи до пізнання світу від Старого Лева
Як знайти себе у цьому світі? Як визначити свої проблеми та знайти шлях до їхнього вирішення? Старий Лев радить найкращі книжки, які змотивують вас поглянути на себе з іншого боку, змінити власне життя, а потім і світ :)
 
 
«Шлях», Коносуке Мацушіта
 
Засновник глобальної корпорації «Panasonic» та всесвітньовідомий гуру менеджменту Коносуке Мацушіта ділиться своєю життєвою мудрістю з усім світом. Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшла книжка Мацушіта «Шлях». Це збірка коротких, але натхненних історій про філософське сприйняття світу.
 
Розповіді автора вчать нас планувати свою долю, покращувати життя, вдосконалювати себе, вітати кожен день як новий тощо. Хтозна, можливо, саме в цій книжці є ті відповіді на питання, які ви так давно шукаєте.
 
 
«Шлях митця», Джулія Кемерон
 
Якщо вас поглинула творча криза й ви не знаєте, куди вам рухатись далі, тоді книжка відомої американської викладачки, письменниці, художниці та однієї з головних експерток США з креативу Джулії Кемерон – саме для вас. Незалежно від вашого віку, роду діяльності, кар’єри, хобі чи мрії. Бо ніколи не пізно почати щось робити, як-от, наприклад, займатися творчістю.
 
Будьте готові впродовж 12 тижнів виконувати щоденні завдання від авторки книжки «Шлях митця». Саме вони допоможуть вам по-новому розкрити себе, власні потенціал і творчість, знайти в собі несподівані таланти й позбутися певних комплексів.
 
 
«Шлях лідера», Далай-Лама та Лоренс ван ден Майзенберґ
 
Хто такий справжній лідер? Це поняття з часом охоплює все більше й більше царин. Це вже давно не лише максимізація прибутку, а й вміння бути відповідальним за прийняття рішень та подальший розвиток подій. Духовний лідер Тибету Далай-Лама у книжці «Шлях лідера» розповідає, як це керувати собою, керувати організацією та керувати у взаємопов’язаному світі. І підкріплюють усі його тези приклади міжнародного консультанта із менеджменту Лоренса ван ден Майзенберґа.
 
Це наче маніфест для впровадження змін в управлінні різних установ і на різних рівнях. Тут ви знайдете поради, як приймати виклики, вирішувати проблеми, розуміти взаємозв’язок між різними системами загалом та зрозуміти власну свідомість і свідомість інших зокрема у контексті лідерства. Хтозна, можливо, саме ви в майбктньому зможете стати рушієм змін у всьому світі.
 
 
«Шлях до фінансової свободи», Бодо Шефер
 
Якщо ви вже пізнали життєву мудрість від Коносуке Мацушіта, вибрались з творчої кризи завдяки Джулії Кемерон і осягнули шлях лідера, тоді час братися за підкорення шляху до фінансової свободи від одного з провідних фінансових консультантів Європи – Бодо Шефера.
 
Невже насправді так важко отримати свій перший мільйон? Комусь для цього знадобиться все життя, поки комусь пощастить майже одразу. А хтось і зовсім не вірить та не сподівається, що може колись заробити стільки грошей. Проте все реально. Це доводить Бодо Шефер у своїй книжці «Шлях до фінансової свободи. Ваш перший мільйон за сім років». Книжка вже допомогла багатьом людям у всьому світі – її переклали приблизно 35 мовами, тож недарма вона стала найуспішнішим виданням про фінансову грамотність усіх часів.
 
Якщо ви шукаєте корисні та якісні книжки про бізнес українською мовою, переходьте за посиланням

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage