Богдан Логвиненко вирушає у літературний тур Західною Україною
З 27 листопада по 4 грудня у Луцьку, Тернополі, Вінниці, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді, Червонограді відбудуться зустрічі з Богданом Логвиненком та презентації книги «Перехожі. Південно-Східна Азія». Це хороша нагода не лише отримати автограф відомого мандрівника та блогера, а й почути поради, без чого не варто їхати у Таїланд, Лаос, В’єтнам, Малайзію та Сінгапур.
Мабуть, у багатьох із нас виникала думка, читаючи історії Богдана Логвиненка у Facebook: «І чому це досі не стало книгою?». Бажання мають здатність реалізуватися, тож в результаті світ побачила книга неймовірних історій про подорожі екзотичними країнами. Їі герої такі ж, як і ми з вами, а, може, й ми самі — звичайні перехожі з незвичайними пригодами. «Це уривки із життя різних людей, фрагменти наших раптових зустрічей, а часом — підглядання у шпарину. Мандрівники часто описують подорожі суто через власну призму. А ці тексти — невеличка спроба побачити мандри очима інших людей», - каже Богдан Логвиненко.
Зустрічі відбудуться:
Неділя, 27 листопада - Луцьк - Бібліотека ім. О. Пчілки (вул. Шопена, 11), 16.00 - Модератор Кузьмич Михайло;
Вівторок, 29 листопада - Тернопіль – Bunkermuz (бульвар Тараса Шевченка, 1), 19.00. - Модератор Юрій Матевощук;
Середа, 30 листопада - Вінниця - Книгарня «Є» (вул. Соборна, 89), 18.30 - Модератор Сашко Вешелені;
Четвер, 1 грудня – Чернівці - Літературний целанівський центр (вул. О. Кобилянської, 51), 19.00 - Модератор Лілія Шутяк;
П`яниця, 2 грудня - Івано-Франківськ – «Urban Space» (вул. М. Грушевського, 19), 19.00 - Модератор Тарас Прохасько;
Субота, 3 грудня – Ужгород - Кінозал імені Стенлі Кубріка (вул. Духновича, 25), 18.00 – Модератор Валентин Кузан;
Неділя, 4 грудня - Червоноград – «Гульбарій» (вул. Шептицького, 1), 15.00 - Модератор Ірена Яніцька.
«Перехожі» — це 2,5 років подорожей автора Південно-Східною Азією. Це шматочки Таїланду, Лаосу, В’єтнаму, Малайзії, Сінгапуру, вміщені на 220 сторінках книги. Це портрети корінних мешканців і туристів, індійських студентів і в’єтнамських мільйонерів, типових таксистів і нетипових власників кафе. «Історії «Перехожих» майже не пов’язані одна з одною, тож їх можна читати як завгодно: з початку, середини чи кінця, - додає автор. - Це те, що вдалося записати під час подорожей — на вісімдесятому поверсі хмарочоса, під пальмовим листком, яким я закривався від дощу, на мішках з бананами... У потягах, автобусах, на літаках, човнах, і навіть на мопеді».
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно