0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
У Львові відбудеться ток-шоу «Чи добрі ми сусіди, або практика довіри: від порозуміння до порятунку»
У п’ятницю, 19 жовтня, о 18:00 в арт-кафе «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35) в межах Бієнале Довіри відбудеться ток-шоу «Чи добрі ми сусіди, або практика довіри: від порозуміння до порятунку» за участі координаторки програми «Добрий сусід» Анни Решетник та Мар’яни Кащак – виконавчої директорки Львівської освітньої фундації. Модеруватиме зустріч Мар’яна Савка – письменниця, видавчиня, посланниця Доброї волі ООН в Україні. Йтиметься про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, та способи допомоги їм. Кампанія підтримки толерантності і взаєморозуміння в суспільстві здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні. Вхід на зустріч - вільний.
 
Програма «Добрий сусід» спрямована на допомогу родинам, які з різних причин зіштовхнулися з проблемами, а також на активізацію громад на мікрорівнях. Хвороба, втрата роботи, родинні негаразди — причини, які будь-кого можуть вибити з колії. Проте досить часто, аби знову повірити в себе і подолати кризу, потрібна зовсім незначна підтримка. Таку підтримку  цілком можуть забезпечити родичі та сусіди.
 
«Під час зустрічі ми поговоримо про родини, що опинилися в складних життєвих обставинах, – розповідає кураторка програми Анна Решетник. – Кожна історія індивідуальна, в кожної такої родини були причини та передумови, що призвели до кризового стану. Зазвичай соціум досить скептично реагує на таке сусідство.  Члени родин у складних життєвих обставинах часто відчувають зневажливе ставлення оточення. Якщо в цій родині є діти, то існує високий ризик, що зрештою їх заберуть у державні заклади опіки. Лише тоді, коли дітей з кризових сімей переводять в інтернат, пересічний громадянин пакує подарунки та самовіддано везе їх в туди.  Адже до вихованців інтернатів у більшості людей є сентименти, співчуття та глибока симпатія. Чи не здається вам, що схема поламана? Що значно простіше й корисніше для усіх нас було би в той чи інший спосіб підтримати родину, у якій з’явились труднощі, спробувати допомогти їм подолати кризу, тим самим унеможливити потрапляння дітей в інтернат?».
 
За словами кураторів програми, є ще один мотив запобігти потраплянню дітей у інтернати: «З державного бюджету України щороку виділяється 7 млрд грн на утримання інтернатної системи. Все це гроші платників податків, сумлінних працюючих громадян, власників бізнесу. Якщо сьогодні ми не знайдемо розумний спосіб підтримати родину в складних життєвих обставинах, то завтра ми будемо утримувати цю родину власним коштом». Більше про ініціативу та способи підтримки сімей, що потребують допомоги, всі бажаючі дізнаються під час зустрічі 19 жовтня.
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня Тома Генкса
За книжкою Террі Пратчетта створять анімаційний фільм
«Жизня» Олега Сенцова – це про нас усіх
Фелікс Австрія (оновлене)
Дорошева Світлана
Валерія Козлова презентувала книгу про емоційний інтелект у Львові
stary_lev Стежити
1838 дописів 41760 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати