0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Як влаштовано Всесвіт»: розмова про сучасну космологію з Олексієм та Сергієм Парновськими
У вівторок, 19 березня, разом із науковцями та авторами книжки «Як влаштовано Всесвіт» Олексієм та Сергієм Парновськими ми дізнаємося трішки більше про таємничий світ космосу. З чого почався Всесвіт і чи його вік скінченний? Як він розвивався і що з ним відбувається тепер? Де відбувся Великий вибух і чи всюди у Всесвіті закони фізики однакові? На ці та інші космічні теми автори говоритимуть із головним редактором журналу про науку «Куншт» – Кирилом Безкоровайним. Запрошуємо на зустріч у Бібліотеці КПІ (проспект Перемоги, 37; 10 зал, 4 поверх). Початок о 19:00. Вхід вільний.
 
 
«Як влаштовано Всесвіт» —  це короткий курс про історію та сучасний стан космології — науки про Всесвіт та місце людства у ньому: чотиривимірний простір-час, створення Всесвіту під час Великого вибуху, його еволюцію, характеристики, як вимірювати відстані до далеких астрономічних об’єктів, як зважити світло тощо. Сучасні українські науковці підготували для вас цікавий екскурс у складний світ науки та спробували відповісти на популярні запитання, зокрема про «темний бік» нашого Всесвіту: темну енергію, темну матерію та чорні діри.
 
«Без Крейдового вимирання навряд чи ссавці (відповідно люди) могли розвиватися в сусідстві динозаврів. А виною вимиранню – астероїд. На зустрічі ми поговоримо про інші приклади, які б розкривали вплив об’єктів з космосу на життя, яке ми знаємо. Зокрема, розташування Землі в зоні придатній до життя. Яким чином, використовуючи знання людства з космології ми можемо пояснити існування Всесвіту? Яка ймовірність подібних катастроф в майбутньому? Про те, як наука допомогла нам зрозуміти Всесвіт і куди спрямовані пошуки, а також про не менш цікаві теми – темну матерію та енергію. Про це і трішки більше ви дізнаєтеся на презентації книжки "Як влаштований Всесвіт"», – Кирило Безкоровайний.
 
Олексій Парновський – кандидат фізико-математичних наук. Представляє Україну в міжнародній програмі International Living With a Star, Міжпрограмній координаційній групі з космічної погоди Всесвітньої метеорологічної організації та Робочій групі з космічної погоди Європейського космічного агентства. Завідувач лабораторії астрофізики. Фахівець в галузі космічної погоди, сонячно-земної фізики та методів обробки супутникових даних. Автор близько 50 наукових праць.
 
Сергій Парновський – доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, за сумісництвом професор кафедри «Фізики енергетичних систем» фізико-технічного інституту НТУУ КПІ.
 
Кирило Безкоровайний – співвидавець та головний редактор журналу про науку «Куншт».
Вам може бути цікаво
Валентина Захабура: «Ми стаємо дорослими за віком, але часто ментально залишаємося підлітками»
Ukraїner. Презентація книги у Львові
П'ять українських новинок Книжкового Арсеналу
Розуміти один одного – головний зміст книги про Франческу, – Дорж Бату
10 українських новинок для дітей та підлітків на Книжковому Арсеналі-2019
Команда Старого Лева про книжки, які вони читали цієї весни
stary_lev Стежити
1800 дописів 40994 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати