0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Знижки до 30% на новинки електронних книг!
Книжкових новинок Старого Лева стає щоразу більше – як паперових, так і електронних. Вже зараз асортимент електронних книг видавництва налічує майже 250 книг. Деякі з них ви вже встигли прочитати, інші лише нещодавно побачили світ. І щоб купувати омріяні новинки було ще вигідніше – маємо для вас сюрприз! З 28 вересня до 4 жовтня на близько 30 електронних новинок діятимуть знижки до 30%!
 
Акція діє лише для учасників системи лояльності видавництва – Спільноти Старого Лева. Тож щоби замовити електронні книги:
 
1. Спершу зареєструйтеся та/або залогіньтеся у Спільноті.
2. Тоді оберіть бажані електронні книжки. Зверніть увагу, що в замовленні можуть були лише електронні книги.
3. Оплатіть замовлення на електронні книги карткою на сайті протягом 24 годин з моменту оформлення (Неоплачені протягом доби замовлення будуть автоматично скасовані).
4. Одразу після здійснення оплати книжка стане доступною для завантаження в особистому кабінеті у Спільноті Старого Лева. Ви можете обрати формати epub, fb2, pdf та mobi. Завантажуйте книжку в бажаному форматі на ваш ґаджет та насолоджуйтеся читанням!
 
Серед акційних електронних новинок на вас чекають книги від Софії Андрухович, Олега Сенцова, Саллі Руні, Кетіля Бйорнстада, Джона Кракауера, Катажини Грохолі, Вітольда Шабловського та ін. Є тут і художня проза, і нон-фікш, і книжки для діток.
 
Увага, на акційні товари букси не нараховуються, знижки не сумуються.
 
Вам може бути цікаво
Знижка 20% на книги Жоеля Діккера!
Асєєв Станіслав
Гнутись, а не ламатись: історії про сильних жінок
Від гарячих точок до хутора Обирок: виходить книжка Валерія Пузіка!
Дебют Мілана Кундери: що трапляється, коли «Жарт» змінює долю?
Я бачив його живим, мертвим і знову живим
stary_lev Стежити
дописів читачів