0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Знижка 20% на книги Жоеля Діккера!
У вересні українські читачі мали нагоду поставити запитання автору романів «Правда про справу Гаррі Квеберта», «Книга Балтиморів» та «Зникнення Стефані Мейлер», письменнику Жоелю Діккеру. Вже за декілька днів ми опублікуємо відеовідповіді автора. Як Жоель Діккер ставиться до забороненого кохання та злочинців у своїх книгах? Як би продавав свій роман, якщо би був продавцем у книгарні? Як відпочиває та чи має домашніх улюбленців? Про це і багато іншого вже скоро зможете дізнатися на Facebook та Instagram сторінках видавництва.
 
А поки ми чекаємо на відео – даруємо знижку 20% на книги автора! Акція діятиме з 31 жовтня до 6 листопада.
 
Акція діє:
 
– в онлайн-книгарні Старого Лева;
– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3);
– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Сковороди, 6);
– у Дніпрі (просп. Д. Яворницького, 54; бул. Європейський, 1Д, ТЦ «Європа», 1 поверх).
– в Одесі (вул. Катерининська, 2).
 
«Правда про справу Гаррі Квеберта» – детектив, котрий захоплює читача з перших сторінок. Молодий письменник Маркус Гольдман звертається по допомогу у написанні нового роману до свого наставника - одного з найвідоміших авторів сучасності Гаррі Квеберта, якого звинувачують у вбивстві 33-річної давності. Щоб допомогти йому та написати про це нову книжку, Маркус береться розслідувати справу.
 
«Книга Балтиморів» – родинна сага з детективним сюжетом, історією великої любові і Драми. Це психологічний роман, у якому відомий письменник Маркус Ґольдман розгадує таємниці трьох поколінь своєї родини і пише нову книжку.
 
«Зникнення Стефані Мейлер» розповідає про 40-річного капітана поліції Джесса Розенберґа, який вирішує йти у відставку. На прощальній церемонії з’являється журналістка Стефані Мейлер і заявляє, що двадцять років тому в найпершій справі, яка стала визначальною в його кар’єрі, капітан припустився фатальної помилки, через яку в убивстві чотирьох людей обвинуватили невинну особу.
 
Увага! На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки не додаються, акція не діє на комплекти книг. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
«Я бачу, вас цікавить пітьма» – симбіоз соціальної драми, містичного трилера та захопливого детективу
Робота книгарень Старого Лева 28-29 листопада
«Я бачив його живим, мертвим і знову живим» – вихід на світло. Валерій Пузік про нову книжку
«Куди і звідки»: екскурсія книжкою від Творчої майстерні «Аґрафка»
Непідкупний дослідник істини: Мартін Поллак та «Жінка без гробівця»
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
stary_lev Стежити
дописів читачів