0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Умови безкоштовної доставки замовлень в онлайн-книгарні Старого Лева
У цей чарівний передсвятковий період варто наперед обрати якісні та корисні подарунки своїм рідним та знайомим. Безумовно, що одним з безпрограшних варіантів подарунку є книги, а, тим більше, дитячі книги від Старого Лева. Яскраві книжки-картонки, книжки з віршами чи оповіданнями, різдвяні історії та зимові казки – на будь-який смак і вік. В онлайн-книгарні «Видавництва Старого Лева» для вас найкращі умови: при замовленні на суму від 300 грн. здійснюється безкоштовна доставка Укрпоштою, а при замовленні на суму від 500 грн – і Новою поштою*. 
 
Помічники Старого Лева роблять усе можливе, аби ви якомога швидше отримали омріяні видання з нашого інтернет-магазину, тому всі замовлення опрацьовуються у день їхнього оформлення або наступного робочого дня. 
 
Вартість доставки автоматично розраховується на сайті. Безкоштовна доставка здійснюється за умови: 
 
- Укрпоштою: замовлення на суму від 300 грн;
- Новою Поштою: замовлення на суму від 500 грн. 
Це далеко не єдина перевага придбання книг в онлайн-книгарні ВСЛ: при реєстрації у Спільноті Старого Лева ви отримуйте на свій рахунок 10% від суми замовлення буксами**, які ви можете витратити при наступних замовленнях, та додаткову накопичувальну знижку.
 
До свят ми сформували п’ять різноманітних різдвяних комплектів книг та календарів від «Видавництва Старого Лева», які уже зараз можна придбати у нашій онлайн-книгарні:
 
- Комплект «Різдвяний»  - безкоштовна доставка Укрпоштою;
- Комплекти «Галицький», «Родинний», «Святковий» - безкоштовна доставка Новою поштою та Укрпоштою.
Детальніше про умови доставки читайте за цим посиланням. Якщо у вас виникають запитання з приводу доставки, оплати чи оформлення замовлення пишіть нам на пошту spilnota@starlev.com.ua або телефонуйте на цілодобову гарячу лінію 0 (800) 501 508.
 
* безкоштовна доставка в усіх акціях здійснюється до складу Нової Пошти або Укрпошти лише по Україні. 
** детальніше про систему лояльності ВСЛ можна дізнатися за цим посиланням