0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Спільнота Старого Лева: новий рік – нові переваги!
Шановні друзі! Дякуємо усім вам, що протягом стількох років залишаєтесь зі Старим Левом! Що разом ми насолоджуємося найкращими книгами України та світу, що обговорюємо новинки та зустрічаємося на презентаціях, дізнаємося найцікавіші літературні новини планети та влаштовуємо флешмоби. А для того, щоб вам було ще зручніше замовляти книги видавництва, уже другий рік ми разом з вами творимо Спільноту Старого Лева. І ось деякі зміни, які відбудуться у Спільноті у 2017 році. 
 
Новий робочий кабінет 
 
У наступному році робочий кабінет учасників Спільноти Старого Лева стане ще зручніший та корисніший. У ньому ви бачитимете не лише баланс власного рахунку, а і найсвіжіші новинки ВСЛ, які щойно надішли у продаж. Також у кабінеті ви завжди матимете під рукою перелік акційних комплектів зі зниженою ціною, що зробить ваші покупки ще більш вигідними. 
 
Що чекає на учасників спільноти у 2017 році? 
 
Старий Лев приготував для вас багато цікавих акцій, зустрічей, подарунків. З нового року для клієнтів діятимуть промокоди зі знижками. А також ексклюзивно для учасників Спільноти Старого Лева будуть проводитися таємні розпродажі, на яких ви зможете придбати омріяні видання за найкращими цінами. 
 
Накопичувальні знижки
 
З 2017 року ми скасовуємо накопичувальні знижки у Спільноті Старого Лева, проте вони залишаються у всіх, хто встиг їх накопичити до кінця року. Усі знижки можна буде використати до 31.12.2017 року.
 
Час дії буксів
 
Друзі, зверніть увагу, що буксами можна розраховуватися протягом року з часу їх накопичення. По спливанню цього терміну ваші букси згоратимуть, тож поспішить їх витратити*! Нагадаємо, що буксами ви можете оплачувати замовлення як частково, так і повністю, тоді у загальній вартості замовлення у вас буде вказана 1 грн. Нагадуємо також, що при замовленні книг у Спільноті Старого Лева один ваш букс дорівнює 1 гривні. Детальніше про накопичення та витрачання буксів можна дізнатися за цим посиланням.
 
*на товари зі знижками букси не нараховуються та знижки не додаються.
 
Якщо у вас виникатимуть питання - ми раді вам допомогти, звертайтеся на пошту spilnota@starlev.com.ua чи на цілодобову гарячу лінію 0(800) 501 508.